[Alındı] İ5 6402P ve MSI RX 470 sistem

Merhaba arkadaşlar yeni sistem topladım ama Türk Telekom yüzünden internete erişemiyorum, PC elimde kaldı 1 haftadır boş boş bekliyor. Neyse sistemimi paylaşalım;
  • i5 6402p
  • MSI GTX 470 4G
  • MSI B150M Gaming Pro
  • Everest Rampage +80 600w PSU
  • Samsung 750 Evo 120 GB SSD
  • WD 1 TB HDD
  • Zalman z3 plus kasa

Kasa ve PSU gerçekten çok sessiz ekran kartında bir o kadar sessiz ve serin.
2900 TL'ye gerçekten iyi parçalar topladığımı dusunuyorum. Kendim topladım çok eğlenceliydi. Oyun testlerini önümüzdeki günlerde paylaşacağım.

Yorumunuzu bekliyorum.

IMG-20160927-WA0013.jpg
IMG-20160927-WA0020.jpg

Psu ne gibi sorunlara yol açar bu everest psu lar.Bide önerdiğiniz psu nedir. 250 tl bütçe var.

Hayırlı olsun, monitörün sanırsam 1080P değil, yeni bir monitör alman yararına olacaktır. O Everest PSU'da +12V kanalından ne kadar güç veriyor?
Onu bir türlü öğrenemedim.Bu psu yu sırf sertifikası için almıştım :'( Bilgisayara ne gibi zararlar verir ki?

@Techno-Emir Hayır tabii kide. Umarım ciddisindir :). Ekran kartı resimdeki gibi kasanın içinde olur(etrafı kırmızı çizili alan içinde). Başlıktaki fotoğrafta Anakarta bağlı görüntü kablosu. Eğer kasanın içinde şuan ekran kartı yoksa sıkıntı :(. Kasanın içinin fotoğrafını atabilir misin.

Dosya Ekleri

• 10py5as.jpg
    10py5as.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 79
  • 6000-tl-sistem-toplama-2016-technopat-pc-toplama-rehberi-1.jpg
    6000-tl-sistem-toplama-2016-technopat-pc-toplama-rehberi-1.jpg
    184,5 KB · Görüntüleme: 91
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı