[Alındı] i5 6500 Skylake Sistem

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık bir, bir buçuk ay önce topladığım sistemi sizlerle paylaşmak istedim. Vatan bilgisayardan 3000 tl'ye toplanmıştır.

Sistem özellikleri şöyle,

İ5 6500 işlemci
Msi b150a pro gaming anakart
Sapphire r9 380x ekran kartı
Kinston 8gb ddr4 ram
Zalman z3 plus 600le kasa

İşlemciyi stok fanla kullanıyorum gayet sessiz ve serin çalışmakta ekran kartında ilk defa sapphire kullanıyorum açıkcasi nitro serisi ile gayet iyi iş çıkarmışlar yük altında en fazla 70 dereceyi gördüm ve ekran kartı baya sessiz çalışıyor. Resimler aşağıda arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum :)

2.jpg
3 (720 x 1280).jpg
4 (1280 x 720).jpg
5.jpg
6.jpg

Boşta 30-40 arası yükte 55 derecelerde geziyor eğer çarpan kilidi kapalı bir işlemci alacaksanız bendeki gibi , stok sogutucu fazlasıyla yeterli ve sessiz çalışıyor.

Boşta 30-40 arası yükte 55 derecelerde geziyor eğer çarpan kilidi kapalı bir işlemci alacaksanız bendeki gibi , stok sogutucu fazlasıyla yeterli ve sessiz çalışıyor.
İşlemci aynı İ-5 6500. Sessiz ve serin çalışıyorsa harici bir fan almaya hiç gerek yok. 60 dereceyi geçmemesi güzel.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı