[Alındı] İ5 6600k Tabanlı Sistem

• Konuyu başlatan Singu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 2B

Singu

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zamandır almak istediğim 3 parça'yı sipariş ettim.
  • İşlemci İntel İ5 6600k
  • Anakart Asrock z170 Extreme3
  • Ram Kingston HyperX 2400Mhz 8 gb tek modül cl15
Şimdilik eski ekran kartım olan Asus eah 5770'i kullanacağım, psu olarakta elimde xigmatek 600w tauro 80 plus (bronze) var.
Parçalar elime geldiğinde fotoğraflarını atmaya çalışacağım, anakartı sipariş ettikten sonra mühendis bir arkadaşımla bu konu hakkında konuştuk asrock hakkında pek hayırlı şeyler söylemedi. Kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim.
Teknobiyotik'ten sipariş ettim. Kargo dahil 1.620,96 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat farkı var ama benim aldığım kartla aralarında , 2 yıl sonra ya da sistemin artık yetersiz kaldığı zaman o.c yapmayı düşünüyorum, asrock o.c olayında çok iyiymiş duyduğuma göre ama kötü diyen mühendis bir arkadaşım da var.
Kurulumu yaptığım zaman nasıl olduğu konuşun da sizi bilgilendirme ye çalışırım.

Fiyat farkı var ama benim aldığım kartla aralarında , 2 yıl sonra ya da sistemin artık yetersiz kaldığı zaman o.c yapmayı düşünüyorum, asrock o.c olayında çok iyiymiş duyduğuma göre ama kötü diyen mühendis bir arkadaşım da var.
Kurulumu yaptığım zaman nasıl olduğu konuşun da sizi bilgilendirme ye çalışırım.

Hayırlı olsun, güle güle kullan. Umarım bir sıkıntı çıkarmaz.

OC rekorlarının çoğu Asrock anakart ile kırılıyor. OC'a dayanıyorsa kötü değildir tahminimce. Sistem güzel olmuş hatasız, kazasız güle güle kullanın.

Parçalar bugün elime ulaştı hiç bir sorun yok teknobiyotik gerçekten dedikleri gibi sağlam bir site fakat sipariş kargoya verildikten sonra technopat facebook sayfasına nasıl olmuş diye yorum yazmıştım sayfa yönecisi kötü yazmış keşke önerilerimizdeki gibi bir sistem alsaydın yazmış önerdikleri sistem de Asus Z170 Pro Gaming Intel Z170 1151 Soket DDR4 3400MHz O.C Sata 3.0 Usb 3.1 ATX Anakart bu anakart var teknobiyotik le irtibata geçtim asrock model anakartımı linkteki (technopat skylake sistemin de olan) modelle değiştirilmesini istedim , sorun yok tamam dediler.Bu konu hakkın da ne düşünüyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim. @Ali Güngör @Recep Baltaş

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı