[Alındı] i5 6600K Tabanlı Sistem

Herkese merhabalar, bugün son siparişim olan sıvı soğutucuyu da aldım. Perşembe günü montajına başlayacağım. İnşallah istediğim performansı alırım. :)

Bileşenler:

• Intel Core i5 6600k İşlemci
  • MSI Z170 Gaming M3 Anakart
  • Kingston Hyper fury Black - 2x4 8 GB DDR4 2666 MHz CL15 1.2v XMP RAM
  • MSI GTX 970 Ekran Kartı
  • Corsair Spec-02 650 Watt 80+ PSU
  • Cooler Master Seidon 120v
  • Samsung 850 EVO 250 GB SSD
  • Seagate 1 TB 7200 RPM
  • Asus VN247H Led 1 MS Monitör

Topladıktan sonra oyun testleri gelecek. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master Seidion 120V güzel bir soğutucu, bende kullanıyorum ama şu pompa 2400 RPM'de çalışıyor ve ne denediysem düzeltmedim. Her yere baktım ama düzelmedi lanet şey :D (Ses konusunda biraz rahatsızlık vermiyor değil çok ses çıkmamasına rağmen ) Bu arada hayırlı olsun. Bende imzamdaki sizinkine bir benzer sistemi 1 ay kadar once topladım içiniz rahat olsun sorunsuz sıkıntısız her oyunu ultrada açabilirsiniz çok rahatca. :)

Cooler Master Seidion 120V güzel bir soğutucu, bende kullanıyorum ama şu pompa 2400 RPM'de çalışıyor ve ne denediysem düzeltmedim. Her yere baktım ama düzelmedi lanet şey :D (Ses konusunda biraz rahatsızlık vermiyor değil çok ses çıkmamasına rağmen ) Bu arada hayırlı olsun. Bende imzamdaki sizinkine bir benzer sistemi 1 ay kadar once topladım içiniz rahat olsun sorunsuz sıkıntısız her oyunu ultrada açabilirsiniz çok rahatca. :)
Teşekkür ederim. İlk montajım olacak biraz korkuyorum açıkçası.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı