[Alındı] İ5 6600K ve GTX 970 Sistem

• Anakart: MSI Z170A M7 - 880TL VATAN
  • İşlemci: İNTEL 6600K - 910TL VATAN
  • RAM: GSKİLL RIPJAWS 16GB 3000MHZ - 634TL VATAN
  • Ekran Kartı: MSI GTX 970 TI 1420TL VATAN
  • Kasa: CORSAİR CARBİDE 540-- 540TL WEBDENAL
  • SSD: SAMSUNG EVO 250G - 336TL SANALMARKETİM
  • PSU: CORSAİR RM 750W+GOLD - 544TL INVETUS
  • SOĞUTMA: CORSAİR H110I GTX - 720TL VATAN
  • LED 10TL
  • PSU UZATMA KABLO TAKIMI 130TL
TOPLAM: 7474 TL

Sistemi bu şekilde topladım Bench Mark testlerini sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlar yorumlarınızı alabilir miyim ? Varsa bir eksisi veya artısı söylemekten çekinmeyin lütfen. :D

3D Mark.jpg Bellek O.Y.K.png CPU-Z.png 3D Mark.jpg Bellek O.Y.K.png CPU-Z.png ISI.png PASS MARK 3D.png Pass Mark CPU.png Pass Mark Memory.png Windows CPU-Bellek.png PC.jpg PC1.jpg

Buradan indirebilirsin.

TechPowerUp

Kurduktan sonra Benchmarks kısmında Fire Strike göreceksin zaten.

Nasıl iyimi incele bakalım. :D

Benden daha düşük cpu ve bellek hızıyla benden daha fazla puan alanlar var nasıl oluyor anlamadım valla.

Birde Unigine Valley testi yaptım ama cpu ve gpu clock hızlarını düşük söylüyor.

Dosya Ekleri

• 3D Fire strike 1.1.png
    3D Fire strike 1.1.png
    107,5 KB · Görüntüleme: 444
  • Valley Bench.png
    Valley Bench.png
    16,6 KB · Görüntüleme: 441
Son düzenleme:
Hayırlı olsun, sistem çok güzel toplanmış. Firmalar üst model ekran kartlarına neden backplate koymazlar ki..

Hayırlı olsun, sistem çok güzel toplanmış. Firmalar üst model ekran kartlarına neden backplate koymazlar ki..
Aynen çok haklısın o kadar para verip alıyoruz bir backplate takmıyorlar.
Aynen ben ekran kartına dokunmadım nasıl OC yapılıyor bir araştırıyorum sonra onuda halledicem. Hatta 2'ci bir 970 alabilirim. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı