[Alındı] i7 4790 + GTX 780 Direct Cu II

• Konuyu başlatan Gamiurams
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 58
  • Görüntüleme 7B
G

Gamiurams

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar an itibariyle bilgisayarı almış bulunmaktayım :)

Edit: Valla arkadaşlar video koyacağım dedim ama oldukça zor oldu benim için. Birazını çektim fakat diğer aşamalarda birini ihtiyacım vardı. Ondan sonra hevesimde kaçtı. Sadece fotoğrafları koyacağım. Yorum yazan herkese teşekkürler. Daha iyileri sizin olsun.

Tek eleştirim, kolay montaj Optik Sürücü yerleştirme aksesuarının berbat olması. İki slota da ne yaptıysam Optik Sürücü yerleştiremedim. En son vidaladım.

kasa ve ekran kartı hariç sistem.jpg

yandan bakış.jpg

tam sistem.jpg

kasa içi.jpg

kasa arkası.jpg

BIOS.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah konu acmissin, yardim edemedim kusura bakma. O saatlerde uyuyordum. :) Corsair 200R almadigina o kadar cok sevindim ki, anlatamam. :) SSD cikarip R9 290X seviyesine cikabilecegini biliyorsun degil mi? Anakarti H81 chipset alsaydin, rahatlikla butceden tasarruf edecektin veya R9 290X'i rahatlikla alacaktin. ;)

Not: OpenCL ile render islemlerini de halledebilirdin. "Render icin Nvidia sectim." yorumu olmaz.

Sabah konu acmissin, yardim edemedim kusura bakma. O saatlerde uyuyordum. :) Corsair 200R almadigina o kadar cok sevindim ki, anlatamam. :) SSD cikarip R9 290X seviyesine cikabilecegini biliyorsun degil mi? Anakarti H81 chipset alsaydin, rahatlikla butceden tasarruf edecektin veya R9 290X'i rahatlikla alacaktin. ;)

Not: OpenCL ile render islemlerini de halledebilirdin. "Render icin Nvidia sectim." yorumu olmaz.

Gene Corsair 200R alacaktım fakat sadece teşhir ürünü kalmış. SSD sonradan alma şansım olmadığı için alamadım. Dediğiniz gibi OpenCL ile render alabilirdim. Fakat CUDA'nın yerini tutmuyor.

Windows 8.1 Pro yükledim. SSD sayesinde çok hızlı yüklendi. Fakat monitörün 1440x900 çözünürlükte olduğu için (En yakın zamanda 1920X1080 geçeceğim) ekran kartının o çözünürlükte desteği yok. Görüntü kötü gözüyor. Tüm çözünürlük seçenekleri var fakat 1440x900 yok.

@Recep Baltaş

Hayırlı olsun. Harika bir sistem.

Bu videoya benzemiş seninki ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı