[Alındı] i7 4790K ve GTX 970 tabanlı sistem

Öncelikle teşekkür ederim. :) Sadece kasa 5100₺ tuttu. Fakat ben dolar 2.61 ken almıştım. Masamın üstündeki ufak fan suratımı serinletmeyi gerçekten başarıyor;Mediamarkt'tan 10₺ almıştım. Eli serinletmiyor malesef. Güç kaynağımdan memnunum ve sisteme oldukça yetiyor. Belki ilerde SLI yaparsam 750 veya 850'ye yükseltirim. Overclock yapmayacağım. :( Bu arada sizlere bir şey sorucam arkadaşlar. Ekran karıtnı ilk monte etmeye çalıştığımda üstteki PCI-express port una takmaya çalışmıştım amma velakin kendi bakış açımızdan baktığımızda chip set in yanında, PCI-express porunun hizasında bulunan küp gibi port ekran kartının normallere göre çok uzun olmasından dolayı takmaya el vermemişti. Dediğim gibi ilerde SLI yaparsam EVGA,ASUS,MSI gibi farklı markaların GTX970 modelini alıp taksam bir uyumsuzluk olurmu?
bbb.jpg

Öncelikle teşekkür ederim. :) Sadece kasa 5100₺ tuttu. Fakat ben dolar 2.61 ken almıştım. Masamın üstündeki ufak fan suratımı serinletmeyi gerçekten başarıyor;Mediamarkt'tan 10₺ almıştım. Eli serinletmiyor malesef. Güç kaynağımdan memnunum ve sisteme oldukça yetiyor. Belki ilerde SLI yaparsam 750 veya 850'ye yükseltirim. Overclock yapmayacağım. :( Bu arada sizlere bir şey sorucam arkadaşlar. Ekran karıtnı ilk monte etmeye çalıştığımda üstteki PCI-express port una takmaya çalışmıştım amma velakin kendi bakış açımızdan baktığımızda chip set in yanında, PCI-express porunun hizasında bulunan küp gibi port ekran kartının normallere göre çok uzun olmasından dolayı takmaya el vermemişti. Dediğim gibi ilerde SLI yaparsam EVGA,ASUS,MSI gibi farklı markaların GTX970 modelini alıp taksam bir uyumsuzluk olurmu?Eki Görüntüle 79037
Merhaba ben İnventus tan bilgisayar toplıcam. Acaba Windows 10 yüklüyorlar mı

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı