[Alındı] Intel i3 6098P ASUS R7 370 Sistem

Almış olduğun mouse en fazla 1 ay dayanıcak sana buraya yazıyorum. Aynısını iki arkadaşım kullandı 30 gün sonra çöpe attılar ama almışsın bir kere hayırlı olsun sistemin :)

Tabi ki.

Elimde şuan Ets2, Pes 2013 ve Gta5 var.

Arkadaşlar ekran kartının kutusunda dvi to vga çıkıyor mu?

Arkadaşlar akşamleyin montajı yaptım. Ama eski harddiskimde sıkıntı çıktı. Șimdi E-ptt' den Toshiba 1Tb 7200rpm sipariş ettim.
P_20160627_214159_1.jpg

Merhaba
Bende senin sistemin aynisini toplamayi dusunuyorum da.Oyunlarda aldigin fps degerlerini ve hangi kalitede olduklarini yazarmisin bana.
Tesekkurler

LG-D724 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun. Ancak keşke almadan önce de sorsaydınız. Xigmatek'in o kasasını kullanıyorum ben de. Açıkçası güvenmeyin. PSU'sunu Evga ile değiştirdim zaten. Ancak kasası hakikaten çok dandik. Yine de umarım memnun kalırsınız. İyi günlerde kullanın.

@Akif Fazla oc yapınca ekran kartına oyunlarda hata alıyorum. Oyun donuyor. Sebebi psu olabilir mi ?

Gta52 te 900p' de bütün ayarlar (Advanced graphich dahil) 30 fps alıyorum.

Normalde %113' te bırakıyordum. Dün %120 yaptım hata aldım. Tekrar geri çevirdim eski haline.
İnternet sıkıntısı olmasa video atacağım ama dsl bağlantısı yok dedi ve Türk Telokom'a haber verdim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı