(Alındı) Msı GTX 1060 Gaming X 6GB

Hep merak ediyorum bir türlü ayrıntılı bir bilgi bulamadım. Kaliteli bir monitör kaliteli bir ekran kartı alıyorum, ama en iyi görüntüyü DVİ mi HDMİ mi veriyor ? bilmiyorum :) @Adem UYSAL

Display port girişinin hdmi dan daha hızlı olduğunu biliyorum sadece. 1.5 kat kadar bir fark. Ayrıntılı bakmadım ben de.

İnceleme inşallah yapacağım ama şu aralar biraz işler yoğun. Ve orjinal olmayan oyunları yani korsana karşıyım aslın da. Elimde soracak olursanız orjinal olarak ; Battlefield 1-4, battlefield hardline, dirt rally 3 Complete edition şimdilik bu oyunlar var. Ama bazı programlar ile test yapılabiliyor galiba izlediklerimden anladığım kadarıyla. Açıkcası benchmark programlarının tam isimlerini bilmiyorum. Söylerseniz indirir testleri yaparım arkadaşlar.

Arkadaşın da söylediği gibi benim de aklımda kalan böyle bir şey var doğrusu. Technopat'ın bir videosunda ya recep bey yada ali bey böyle bir şey demişti (DVİ bağlantısı daha sağlıklı daha verimli). Zaten çok değil biraz eskiye baksak hangi ekran kartın da HDMİ girişi vardı ki ? Bana göre en sağlıklısı DVİ, en azından bana göre. Bugüne kadar hiç bir sıkıntısını görmedim.

Söylemeden de edemeyeceğim. Dün gece 64 kişilik Fao kalesi yanlış bilmiyorsam, açtım battlefield 1'i bütün ayarları en üst seviyeye çıkardım. Grafikler inanılmaz güzel zaten. Şöyle bir başımı eğip ekran kartın fanlarına bakayım dedim :) birde ne göreyim beyefendi onları çalıştırma gereksinimi bile duymamış. O fanların çalışır olarak görmüşlüğüm 6 defa ya var ya yok :). Kaldı ki her gece oyundayım günün belki 7-8 saati bilgisayar başında geçiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı