[Alındı] MSI Nightblade B85C-219XEU

Merhaba, ben de aynı bilgisayarı almayı düşünüyorum ancak freedos olmasından dolayı aklıma takılan birkaç soru var; usb ile yüklediğini belirttiğin windows 10'u nasıl aktive ettin, kasaya ek olarak ssd takabiliyor muyuz bir bilgin var mı, sürücüleri nereden indirdin(özellikle şu msi'ın özel uygulamalarını, arka fanı kontrol uygulaması) ve denediğin oyun var mı varsa bilgiyarın performansı nasıl? Teşekkürler

Hayırlı olsun kardeşim. Nice mavi ekransız günlere.

Tek anlamadığım PSU 350w muş :eek:. Şaşırdım.

Oyun performansı nasıl hocam?

Oyun performansları çok iyi. CS:GO 300 FPS alıyorum. Euro Truck Simulator 2 En yüksek ayarlarda rahat oynuyorum. Çok iyi çok hoşuma gitti bilgisayar.

GTA 5 varsa elinizde test yaparmısınız.

Malesef elimde GTA 5 yok ama inceleme videolarında 85 - 100 FPS rahat aldığını gördüm.

Evet arkadaslar. Ben de atıcam bu kasayı. Windows yüklerim tamam da bu deneme sürümünü 30 gün sonra kullanmak için ne yapmalıyım. Ek para ödeme vs mi olacak nasıl yapıcaz

Evet arkadaslar. Ben de atıcam bu kasayı. Windows yüklerim tamam da bu deneme sürümünü 30 gün sonra kullanmak için ne yapmalıyım. Ek para ödeme vs mi olacak nasıl yapıcaz
Eğer öğrenciysen Dreamspark'tan ücretsiz key alabilirsin. Kinguin'de 80 küsür liraya Win 10 keyi mevcut.

bu pc nin donanımın aynısını geçen yaz toplamıştım gta 5'te özel ayar ve msaa hariç tüm ayarlar max 60fps alıyor sabit. H.o fiyat iyi bence.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı