[Alındı] MSI Nightblade B85C-219XEU

ben az önce aradım baya bir azarladım az öncede ekran dönüştürücüm geldi o geliyorda kısa sürede şipariş ettigim koca bilgisayar neden gelmiyor diyorum cevap yok yetkili arkadaşlarla görüşücem diyorlar
Müşteri hiz.lerini mi arıyosun sen ? banada aynısını söylüyolar pazartesiye kaldı yine .s

Müşteri hiz.lerini mi arıyosun sen ? banada aynısını söylüyolar pazartesiye kaldı yine .s
Usta ben o kadar uğraştım hala uğraşıyorum bakalım ne olacak, bir şeyler oluyor gibi ama hayırlısı. Takip numarası falan yollamışlar yöneticiyle görüşeceğim bugün.

Ben az önce görüştüm bugün tedarikçi firmadan geliyormuş ürünler, gün içersinde de kargolama işlemi yapılacakmış. Haberin olsun arayıp ögren sen de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Usta ben o kadar uğraştım hala uğraşıyorum bakalım ne olacak, bir şeyler oluyor gibi ama hayırlısı. Takip numarası falan yollamışlar yöneticiyle görüşeceğim bugün.

Ben az önce görüştüm bugün tedarikçi firmadan geliyormuş ürünler, gün içerisinde de kargolama işlemi yapılacakmış. Haberin olsun arayıp ögren sen de.

Sen nereden arıyorsun kardeşim? M. hizmetleri bir şey bilmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Enes ben dün hepsiburada genel müdürlük'ten Gamze hanım'la konustum bana gümrükle ilgili tedarikçi firmanın sıkıntıları olduğunu ve ürünün en geç 09.09.16 cuma günü tarafımıza ulasacağını söyledi.Gerçi araya bayramda giriyor bizim kasalar haftaya cumayı bulur sanırım :/

Enes ben dün hepsiburada genel müdürlük'ten Gamze hanım'la konustum bana gümrükle ilgili tedarikçi firmanın sıkıntıları olduğunu ve ürünün en geç 09.09.16 cuma günü tarafımıza ulasacağını söyledi.Gerçi araya bayramda giriyor bizim kasalar haftaya cumayı bulur sanırım :/
vallaha önder bende dün gittim konuştum bitane kısa boylu kız vardı bende onunla konuştum ondan sonra mail geldi 10.09 da gönderime başlicaklarını mı ne söylediler gönderirler ya yoksa şikayet edicem bizim magduriyetimizi karşılasınlar diye

Bakalım.. Cumaya kadar göndereceğiz demişlerdi pazartesi. Müşteri hizmetleri mesajlarından mesaj atmışlar ürünün gümrük sıkıntısı var diye cumaya kadar. Bekleyelim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı