[Alındı] PHILIPS 21.5" 224E5QSW/01 Monitör İncelemesi

Bir Windows 7 gördüm sanki. Hemen yükseltmelisin onu.

Az birşey daha ekleyip BenQ RL2240HE 1MS alabilirdiniz. Yinede hayırlı olsun.

Merhaba. Monitör göz ağrısı vs. yapıyormu benzer bir sorun yaşadınızmı? Oyunlarda performansı nasıl sizce?

Merhabalar arkadaşlar sizlere bir soru sorabilir miyim?
Monitör alacağım şuan evde Philips 170s var 2006 üretimli onunla idare ediyorum.
Bu monitörü mü tavsiye edersiniz yoksa AOC'un İ2369v modelini mi tercih edersiniz ?
Daha çok oyun için kullanılacak.

Az birşey daha ekleyip BenQ RL2240HE 1MS alabilirdiniz. Yinede hayırlı olsun.

"iPS" ve "beyaz renk" takıntım olmasa alırdım belki

Merhaba. Monitör göz ağrısı vs. yapıyormu benzer bir sorun yaşadınızmı? Oyunlarda performansı nasıl sizce?

Merhaba. Monitör gerçekten çok güzel. Benim gözlerim sıkıntılı olduğu için gözlüğümü takmak zorunda kalıyorum. Diğer ev üyelerinin yorumu da olumlu, göz ağrısı yapmıyor Oyunlarda performansı da gayet güzel ama ekran kartınızın iyi olmasi lazım

Ben de yeni monitör aldım, Asus un bir modeli, IPS ve 5 ms, sırf titreşimsiz ekran ( flicker free ) teknolojisi sebebiyle aldım, bu teknoloji çıktıktan sonra diğer tüm monitörler çöptür bana göre. Günümüzde artık zamanın çoğu ekran karşısında geçiyor ve göz koruyucu ekran çok önemli ve bana göre olmazsa olmaz. Bir tek Asus'un bazı modelleri ve Viewsonic'in bazı modellerinde olan bu teknoloji her monitörde olmalı.

Flicker free çıktıktan sonra diğer monitörler çöp mü? Peki

Geçen hafta aynı fiyat bandında Asus VS229HA modelini aldım. Bunu da düşünebilirdiniz. Gülerek kullanın.

Monitör güzel. En gelişmiş IPS türü olan AH-IPS panele sahip. Griden griye olması yüzünden ucuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…