(Alındı) R9 270'li sistem

soykan1234

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar.
Bugun yaklasik 4 aydır arastırıp topladıgım sistemi aldım. 3 gün icinde sistem geliyor sistemin fotograf, test vb. herseyini yayinlacagim.

Sistem şu şekilde:

-Sapphire R9 270 Dual x Oc

-Msi H81M-P33

Aerocool v2x 500w 80 plus

-Wd Blue 1 Tb 7200 RPM 64Mb

-Intel Core i3 4160 3.6 GHz

-Kingston Hyprex 8Gb 1600MHz Cl9

-Everest 608c klavye

-Tx 12 cm kasa fani

Bu sistemden bekledigim beni 4 yıl high mediumda goturmesi. Sistem nasil? Yorumlarinizi bekliyorum. Toplamda 1650 TL tuttu.

Bir sorum var. Bu klavyenin yaninda 8 tus geliyor. Turuncu tuslar wasd ve YPN tuslari. Bunlari nasil monte ederim? Bir apart vb gelmedi. Direk tuslari parmakla veya bicakla cikarip yenisini takarsam bir sorun olur mu?

Ekran kartina O.C yapacagim az bir miktar. Çok performans artisi saglar mi?

Islemci olarak i3 4160 tercih etme sebebim 4 cekirdek olmasi. 2 Gercek 2 Sanal.

Yorumlarinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun. MSI H81M-P33 - i3 4160 ikilisini bende alacağım Allah nasip ederse 2 haftaya kadar. Fakat aynı fiyata i3 4170 mevcut. Neden o işlemciyi seçmediniz? Bu arada konuyu yanlış yere açmışsınız galiba.

Sonunda forumda g3258 siz bir sistem gördüm. Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan. Bu PC iş görür. Anakartın ne güzel ufacık. Git bi tane minik kasa al konsol gibi kullan. Ohh gel keyfim gel. ;)

Hayirli Olsun bence Intel Pentium G3258 alsaydınızı bence çok iyi olurdu sonuçta ikiside Çift Çekirdek

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı