[ALINDI] RTX 2060 ve i5 9600K Sistem

Korkmanıza, gerilmenize neden olacak hiçbir şey yok. Bana güvenin. Herkes internetteki kaynaklardan yararlanarak videolar izleyerek deneyim kazanarak toplar sistemini. Tek yapman gereken merak ettiğin her şeyi internetten öğrenmeye çalışmak. İşlemcini oturtmak mı istiyorsun, Google'a işlemci modelini yaz nasıl takılır yaz ve öğren. Technopat düzenli olarak sistem topluyor ve nasıl topladıklarını Full Video olarak paylaşıyor. RTX2060 ekran kartlı bir sistem de topladılar yakın zamanda.Technopat'ın 3 veya 4 sistem toplama videosunu izledikten sonra ihtiyacın olan her şeyi kavramış olursun. Biz de yardımcı oluruz.

Teşekkürler daha iyileri sizlerin olsun.

Teşekkürler fakat ilk defa topladığım için açıkçası işlemcinin zarar görmesinden korkuyorum.
Öncelikle hayırlı olsun bende 1 aydır topladığım sistemi 2 gün önce montaj yapıp bitirdim bugünde windows u falan kurdum kablolama yı yapmakta çok zorlandım sığdıramadığım için 3 kez parçaları söküp tekrar taktım acele etme meni öneririm zarar vermemek için Youtube da videolar var onları bol bol izleyip yavaş yavaş yaparsan senin için iyi olur
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video işini görecektir iyi günler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı