Alındı: Ryzen 1700 ve GTX 1080 Tabanlı Sistem

Bu sisteme oy verir misiniz?

• Çok İyi

• İyi

• İdare Eder

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

TEO

Hectopat
Arkadaşlar yeniden herkese merhaba.

Uzun bir süreçten sonra karar verdiğim sistemi sonunda aldım. Umarım beklediğim ölçüde ve kalitede faydasını görürüm. Karar aşamasında burada konular açtım, sorular sordum ve tavsiyeleri dinledim. İlgi ve yorumlarını eksik etmeyen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Eminim konuyu görseydi yardım edecek çok arkadaş vardır aramızda. Onlar da sağolsun. Sistemi kurdum, sadece monitörü henüz kullanmak nasip olmadı, onun dönüşünden sonra sistemin meyvelerini toplarım. (Konuya daha sonra resimleri atacağım arkadaşlar)

İşte aldığım sistem;

- İşlemci: AMD Ryzen 1700
- Anakart: Asus Crosshair VI Hero
- Bellek: Corsair Vengeance LPX 3200 Mhz CL16 (2X8)
- Ekran Kartı:
MSI Geforce GTX 1080 Gaming X
- HDD:
Toshiba P300 (2 TB)
- SSD: Samsung 960 EVO (500 GB)
- PSU: Seasonic X-750 80+ Gold (750W)
- Kasa: Aerocool Project 7 (P7-C1)
- Monitör: Asus ROG PG279Q (27" QHD IPS)

Sistem hakkında tavsiye ve sorularınızı alabilirim. Vatana, millete hayırlı olsun. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellikle kasanızı çok beğendim, kendine özgü bir şekli var. Peki kablolaması nasıl?
Bu arada mavi ekransız günler dilerim.

Kablolaması aslında güzel ama sanki kabloların toplandığı yerdeki alanı dar yapmışlar. Açıkçası bende düzgün şekilde toplayamadım kabloları. Ama kasa genel anlamda gerçekten güzel. Güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Hep birlikte mavi ekransız günlere @Bayram Şenakar

İlerleyen günlerde elbette inceleme görebiliriz. O zamana kadar istediğiniz bir soru olursa bilgim dahilinde cevaplarım. @FernandoTorres

O fiyatta OLED monitörleri bekleyebilirdin aslında.
Sıkıntı yok, bu monitör de gayet güzel.
Sistemin de gayet güzel. Hayırlı olsun.

Teşekkür ediyorum. Eksen Bilgisayar (gerçi sonradan pişman oldum) Sinerji, Teknobiyotik, Gittigidiyor ve Hepsiburada. sitelerinden aldım

Toplam 10.000 TL masraf yaptım. Yüksek bir meblağ ama malum ekran kartı piyasası kötü.

1-2116x1229.jpg
2-2116x1719.jpg
3-2116x2821.jpg
20170819_123818-2116x2821.jpg
20170819_123923-2821x2116.jpg
20170819_130609-2025x2117.jpg

Söz verdiğim gibi resimler yüklenmiştir. :)

@FernandoTorres @Bayram Şenakar @CJack60
@KralGS @Jira @Tuncay Ozturk @Pantheon @ProtectYourself @Silinen üye @EvieFrye @Phoeni3x

Unuttuğum arkadaşlar varsa affola :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı