Alındı: Ryzen 2600X ve RTX 2060 sistem

Kısacası sormak gerekirse 5 sene kullanmak için 8500 liraya bu bilgisayar iyi midir?
5 sene sonraki iş gücüne yetişebilecek bir işlemciye sahip değilsin kanımca. O zamanki iş gücüne yetişebilecek performansı yakalaman için işlemcine gereken şey overclock . Onu da B450 anakart alarak büyük bir ölçüde kısıtlamış durumdasın. X470 tercih edebilirdin. Tabiki bütçe meselesi de önemli.

5 sene sonraki iş gücüne yetişebilecek bir işlemciye sahip değilsin kanımca. O zamanki iş gücüne yetişebilecek performansı yakalaman için işlemcine gereken şey overclock . Onu da B450 anakart alarak büyük bir ölçüde kısıtlamış durumdasın. X470 tercih edebilirdin. Tabiki bütçe meselesi de önemli.
8500 lira bütçe ile monitör dahil yapabildiğim bu oldu ha nolur 2600xi satıp e. Nesil veya o zaman çıkanları destekleyen bir işlemci alırım ama şu an için bu sistem hakkında yorum yaparsanız 8500 liraya alabileceğim buydu

aynı monitörü almaya çalışıyorum 1600 tl diyor bana
ASUS GeForce ROG STRIX RTX2060 bu ekran kartınıda bir arkadas almıs 2500 ben sepete ekleyince 2699 oluyor

aynı monitörü almaya çalışıyorum 1600 tl diyor bana
ASUS GeForce ROG STRIX RTX2060 bu ekran kartınıda bir arkadas almıs 2500 ben sepete ekleyince 2699 oluyor

İlk link Advance Edition ikincisi Overclocked. Siz ikinciyi alıyor olabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı