[Alındı] Samsung 23.5" LC24F390FHMXUF

Sesi aktarmayı başardım birkaç res sonrası tekrar deneyeyim dedim (o.c. ile uğraşıyordum) ancak şöyle söyleyebilirim vasat seviyede kötü ve az ses geliyor, aynı kulaklığı anakartımın çıkışına taktığımda bariz 5kat güçlü net ve kaliteli ses geliyor sorun bende mi yoksa monitöre hdmi üzerinden aktardığım sesten bir şey beklememek mi gerekiyor? Bunları ilk kez deneyimliyorum da o yüzden amatör sorular soruyorum ilk kez masaüstü sistem topladım vs.. bi hevesle.. daha koltuk ve pmw fanlı soğutucu alcam :) Nic c4 aldım 3 pinli çıkışı ve kontrolcüsü yok alırken amatörlük ettim uyguna aldım ama kontrolcüsü yokken cpufanda 2000de dönüyor kafa şişiriyor bende sysfana taktım 500rpm yetiyor, koltuk vs.. monitör battım valla size bunları neden anlattığımı da bilmiyorum..
Ben 3 senede toparladım imzamdaki sistemi. 7450TL param gitti. Hala klavye, koltuk, kulaklık, CPU soğutucu ve masa alamadım. 2 masayı kullanıp birleştirdim öyle kullanıyorum. Pes ettim klavye alıp bırakıcam. Para ayarlayıp 2K için sistem toplayacağım 2 sene sonra. Bende niye anlattığımı gerçekten bilmiyorum:).

Ben 3 senede toparladım imzamdaki sistemi. 7450TL param gitti. Hala klavye, koltuk, kulaklık, CPU soğutucu ve masa alamadım. 2 masayı kullanıp birleştirdim öyle kullanıyorum. Pes ettim klavye alıp bırakıcam. Para ayarlayıp 2K için sistem toplayacağım 2 sene sonra. Bende niye anlattığımı gerçekten bilmiyorum:).
15 gün öncesine kadar böyle bir planım yoktu, teknolojiden telefondan pcden donanımlardan vs. iyi anlarım ancak yani hiç girişmemiştim, sistemini benimkine göre çok iyi, ekran kartım benim bile değil :) asistem toplaması için hukuk son sınıf arkadaşıma okul bitiyo hadi pub g akacağız diye gazlayarak indirimdeyken 1850tl e 1660ti aldırmıştım ondan sonra devamı gelemedi sistemin kaldı öyle satmadı da ben girişince bana verdi 6 aya geri alır bende 6 ayda heralde bi 570 veya 1060 parası felan biriktiririm :)
Bitmiyor ki taburede oturuyorum şuan 10 numara sistem kurdum kendimce yani böyle bir deneyim yok parasına göre güzel topladığımı düşünüyorum, dell 5737 laptopum vardı sattım şimdi al al bitmiyor isteklerim.. -_-

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı