[ALINDI] Samsung Galaxy S7 Edge

Merhaba dostlar,
1 hafta önce S7 Edge siparişi verdim ve ertesi gün elime ulaştı. Yaklaşık bir haftalık deneyimimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Ben Iphone 6 kullanan birisiydim ve iphone'dan gerçekten çok sıkıldım. Çok fotoğraf çeken biriyim gezerim sürekli her yeri fotoğraflarım ama profesyonel makine almadım almayı'da hiç düşünmedim. Iphone fotoğraft konusunda oldukça başarısızdı. Aynı arayüz, wifi analyzer tarzı .apk uzantısı ile kurulabilen bir sürü uygulamadan mahrum kaldım. Şarj desen günde 2 kere ediyordum. Yani Iphone öven insanları anlamak zor geliyor bir kullanıcısı olarak. Bir süre sonra android sistemin kastığı söyleniyor ama bu durumu Samsung S6'dan sonra aşmıştı. S7 almamak için bir neden bulamadım ve geçtim. 1 haftalık deneyimim şu ki mükemmel. Şarj performansı olsrak 1.5 gün çok aktif kullanıyorum ve 1.5 günün sonunda %15 oluyor. Bakın telefondan çıkmayan bağımlı biriyim bu halde bu sonuçları aldım. Tasarım bakımından Iphone'dan çok daha iyi bunda zaten hemfikiriz büyük ihtimal. Performans konusunda zaten Iphone 6, HTC 10, LG G5 bunların hepsi kusursuz performans veriyor. İncelemem buraya kadardı hepinize iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun, çok uzun süre rahatça kullanabileceğiniz bir telefon almışsınız. Umarım kırılma durumları ile karşılaşmazsınız.

Hayırlı olsun hocam, yakın zamamda G5 almayo düşünüyorum, sizce hangisini seçmeliyim?
S7 Edge.

Iphone'un zaten SAR değeri yüksek. (normal koşullarda SAR değeri düşük Iphone'un )Hem sağlık bakımından hem de performans bakımından iyi bir tercih :) Samsung 'un Edge tasarımı yeni değil fakat bu yeni modeller bir harika.

Hocam cevaplar için teşekkür ederim. Herhalde HTC 10 yada LG G5 alacağım.

Samsung istemiyorum zira eski telefonumda note 2 idi. Birsürü programla geliyor..

Kuzenim GM 5 plus aldı, android one ve 7 destekli. Hoşuma gitti androidinin sadeliği... Ama özellik olarak bir fikrim yok. Sizce nasıldır? (GM düşünmüyorum, sadece sorayım dedim... :D )

Hocam cevaplar için teşekkür ederim. Herhalde HTC 10 yada LG G5 alacağım.

Samsung istemiyorum zira eski telefonumda note 2 idi. Birsürü programla geliyor..

Kuzenim GM 5 plus aldı, android one ve 7 destekli. Hoşuma gitti androidinin sadeliği... Ama özellik olarak bir fikrim yok. Sizce nasıldır? (GM düşünmüyorum, sadece sorayım dedim... :D )
İllaki HTC ya da LG alacaksanız HTC alın. Android'in stabili HTC'dir deniyor bazen. Güzel marka fakat tasarıma önem verdiğim için HTC tercih etmedim. Ama iyi bir telefon kendisi. Hayırlı olsun şimdiden efendim :D

İllaki HTC ya da LG alacaksanız HTC alın. Android'in stabili HTC'dir deniyor bazen. Güzel marka fakat tasarıma önem verdiğim için HTC tercih etmedim. Ama iyi bir telefon kendisi. Hayırlı olsun şimdiden efendim :D
Sağ olun hocam. Bende tasarıma önem veriyorum, bu yüzden G5 ile arasında kaldım. Herhalde mağaza mağaza gezip, teşhir ürünlerini inceleyeceğim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı