Samsung Galaxy S7 Edge

Iphone 6 kullanıcısıydım. Sonra ise S7 Edge aldım. Telefonu ilk aldığınız anda kavisli ekran size ayrı bir his veriyor. Sürekli dokunsanız geliyor gibi. Ben sadece kullanıcı olarak size bahsedeceğim genel ve teknik özellikleri birçok sitede bulabilirsiniz

Telefonun ilk olarak kamerasından bahsetmek istiyorum. Kamerası diğer telefonlara göre bence gayet başarılı. Ön kamerasında: Canlı yayın, sanal çekim, geniş selfie vb. özellikleri barındırmaktadır. Ana kamerasında ise: Seçmeli odak, yemek, pro, spor gibi hem sizin indirebileceğiniz hemde kendinden yüklü gelen birçok mod var. Ayrıca iso ayarları gibi birçok ayarı siz kendiniz yapabiliyorsunuz. Benim hoşuma gitmeyen ise bazen kamera yetersiz ışıkta kötü çekimler yapabiliyor. Ama bu sadece s7 edge'de değil bir çok telefonda var.

Telefon gayet hızlı ve akıcı. Isınma sorunu şu ana kadar yaşamadım.

Edge ekranından bahsedecek olursak telefonunuzdaki uygulamaları taşıyabilir ve kolaylikla erişim sağlayabilirisiniz. Ama ben kullanıcı olarak iki elimle tuttuğumda(telefon kabı olmadan) elim kenarlarına dokunduğu için ekran hareketsiz kalıyor buna alışmanız biraz sürebilir. Ama arka kap aldığımda bu sorun tamamen kalktı. Bu sadece sizin alışmanızla alakalı.

Arka kameranın yanında flash'ın altında bulunan sensörle kalp atışınızı, stresinizi ve SpO2 gibi değerlerinizi ölçebilirsiniz.

Şarj konusunda ise şarjı gayet güzel gidiyor. Uzun süre kullanabiliyorsunuz.

Şu anlık kullanıcı olarak bunlardan bahsedebilirim. Telefon gayet güzel. Fiyatı Türkiye'de biraz pahalı. Ama telefon gayet kullanışlı ve kullanırken her gün karşılaştığınız yeni özellikleri ile sizi mest ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uşak'ta bir jelatin bulmuştum onu taktırdım o da köşelerinden hava aldı özellikle kullanacağınız kılıfla uyumluluğuna dikkat edin. Turkcell mağazalarında S7 Edge için İtalyan markalı bir koruyucu cam satılıyordu denemek lazım. Kullandığım kılıf Spigen Neo Hybrid Crystal telefon 4-5 kere düştü tek bir çizik yok.

Uşak'ta bir jelatin bulmuştum onu taktırdım o da köşelerinden hava aldı özellikle kullanacağınız kılıfla uyumluluğuna dikkat edin. Turkcell mağazalarında S7 Edge için İtalyan markalı bir koruyucu cam satılıyordu denemek lazım. Kullandığım kılıf Spigen Neo Hybrid Crystal telefon 4-5 kere düştü tek bir çizik yok.
Spigen kaliteli bir marka. S7 edge modeli içinde koruyucu camı bulunuyor. Kılıf seçiminiz güzelmiş. :D Ön kamera performansını nasık buluyorsunuz acaba?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı