[ALINDI] sapphire R7 250 2GB DDR3

degonet

Hectopat
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarımcı
Merhaba arkadaşlar.
Kardeşimin oyun oynaması için 1 haftadır ekran kartlarına bakıyordum paranın boşa gitmemesi için, kararı verdik ve sapphire R7 250 almaya karar verdik ve dün elime ulaştı.
Sisteme monte ettikten sonra gireceğim ilk oyun GTA V oldu, bu karttan böyle yüksek kalite ve performans beklemiyordum açıkcası biraz şok oldum. Normal ayarlarda ve biraz yükseltince 39 FPS'ye kadar ulaştım ve gayet akıcı ve güzel oynanıyor. Kasma, donma, atma gibi sorunlar kesinlikle yok.
Giriş seviyesi ekran kartı arayanlara gözüm kapalı önerebilirim.
Bundan önceki ekran kartım AMD Radedon HD 4650 1 GB'tı onda bile gayet güzel oynanıyordu ancak detaylar yoktu. Oyundaki insanların gözleri, uzaktaki yazılar vs... :)

Denemiş olduğuum Oyunlar
  • GTA V (iyi sonuç alındı)
  • GTA IV (Yüksek ayarlarda 60 fps )
  • Fear 3 (Yüksek ayarlarda iyi sonuç)
  • Call of Duty serileri (Yüksek ayarlarda iyi sonuç)
  • Crysis serileri (Yüksek ayarlarda iyi sonuç)
  • far cry 3 (Yüksek ayarlarda iyi sonuç)
  • Euro Truck Simulatör 2 en son çıkan (Yüksek ayarlarda iyi sonuç)
Sistemim
  • AMD Athlon II x2 250 3.00 Ghz
  • Gıgabyte MA 770-UD3 rev 2.1
  • 4 GB Ram 2x2 1333 Mhz
  • Sapphire R7 250 2 GB 128 bit DDR3
  • 500 GB HDD
  • 300W PSU

BMb3aV.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
4 GB RAM ile 39-40 FPS sabit mi oynuyorsunuz GTA V'i ?

Çözünürlüğünüz 1366X768 sanırım keşke Asus modelini alsaydnız GDDR5 olanı daha yüksek performans alırdınız.

iyi niyetler için teşekkürler evet çok performanslı öneri yapan arkadaşlarada teşekkürler. Ancak bu bilgisayar kardeşimin ve oda küçük onun için aldım eğer gerçek bir ekran kartı almaya kalksaydım bilgisayarı komple değiştirirdim.
yani ben burda giriş seviyesi kaliteli ekran kartı önermek gerekirse öneriyorum.
kesinlikle powercolor un ürünü R7 250 ve diğerlerini tavsiye etmiyorum bu ekran kartına sahip bütün arkadaşlarım sorunlarla karşılaşıyor. sapphire kalitesinden şaşmam :) uzun bir süre sapphire hd 4650 modelini birçok kez zorlamama ragmen banamısın demedi :D ekran kartı paranızın son kuruşuna kadar boşa gitmeyeceğine garanti veriyorum

Sapphire önermek, BMW varken Tofaş'a binmekten farksız. Sizin @Akif'ün çektiği sıkıntılardan haberiniz yok herhalde. Umarım sizin karta bir şey olmaz ama.

bana kalırsa bu teknoloji şans işi biri alıyor 5 yıl kullanıyor biri alıyor 6 ay kullanabiliyor.

Katılıyorum. AMD alacaksanız Sapphire'den şaşmayın.

10 Mart 2010 tarihinden beri "Sapphire AMD Radeon HD 6950" şu sınırlı sayıde ürettikleri varya, onlardan kullanıyorum. Sanırım 6. yıla girmek üzereyim. OVERCLOCK'ın sınırlarını zorlamama rağmen banamasın demedi ve bunca yıldır bütün oyunları çatır çatır oynadım. Son 1-2 senedir yüksek ayar oynayamıyorum ama olsun :) 1920x1080p monitör bu arada.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı