Alınmaması gereken ürünleri söylüyoruz

Bim, A101 gibi yerlerde ucuza satılan uçlu kalemleri ve tükenmez kalemleri almayın.
Tükenmez kalemlerde mürekkep akıtma sorunu yaşadım, uçlu kalemler ise kalitesiz ve bozuluyor.
Uçlu kalem için biraz para biriktirip Rotring veya üst seviye Faber-Castell kalemlerden alın.
Tükenmez kalemler hakkında bir önerim yok fakat Faber-Castell setten memnun kalmıştım.
Hep bilgisayar mı konuşacağız, kalemler de teknolojidir. :)

Bim, A101 gibi yerlerde ucuza satılan uçlu kalemleri ve tükenmez kalemleri almayın.
Tükenmez kalemlerde mürekkep akıtma sorunu yaşadım, uçlu kalemler ise kalitesiz ve bozuluyor.
Uçlu kalem için biraz para biriktirip Rotring veya üst seviye Faber-Castell kalemlerden alın.
Tükenmez kalemler hakkında bir önerim yok fakat Faber-Castell setten memnun kalmıştım.
Hep bilgisayar mı konuşacağız, kalemler de teknolojik üründür :)
Çok fazla Rotring satın aldım fakat hepsi bozuldu. Sadece kendi ucunu kabul ediyormuş sanırım. Bu doğru mu? Bir de BİM'den aldığım uçlu kalemlerin çoğunda sıkıntı yaşamadım.

Çok fazla Rotring satın aldım fakat hepsi bozuldu. Sadece kendi ucunu kabul ediyormuş sanırım. Bu doğru mu? Bir de BİM'den aldığım uçlu kalemlerin çoğunda sıkıntı yaşamadım.
Rotring kalemleri genelde Faber-Castell uçlar ile kullanırdım, dediğiniz gibi bir uyumsuzluk yaşamadım.
Bim'deki kalemler ise sorunluydu ya, kullanıma bağlı olabilir fakat en fazla 2 hafta kullandım o kalemleri. En uçtaki koruma demiri kırılıp düşüyordu, uç içeri kaçıyordu, garip garip sorunlar.
Rotring'in ucuz kalemleri bile kaliteli geliyordu.

Geri
Yukarı