Alınmaya değer en ucuz oyuncu laptopu hangisidir?

timekiller

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, para vermeye değecek en ucuz oyuncu laptopları hangileridir? En fiyat-performans oyuncu laptopu hangisidir? Yorumlarınızı bekliyorum. Ben bunu kestirdim gözüme:
bu değildir üstüne çok gelmeyecekse 400 daha eklenip bu alınır. ACER Nıtro An515-44 Ryzen 5 4600h 8gb 256gb Ssd Gtx 1650 15.6 Fhd Linux Nh.q9gey.003 Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Merhaba arkadaşlar, para vermeye değecek en ucuz oyuncu laptopları hangileridir? En fiyat-performans oyuncu laptopu hangisidir? Yorumlarınızı bekliyorum. Ben bunu kestirdim gözüme:
400 tl ama daha güçlü ve serin işlemci hemde kaliteli marka.

Hocam ekranı daha büyük RAM fazla 1 TB HDD fazlası var kağıt üstünde çok iyi ama fotoğraflarını inceledim yanlarda hava kanalı yok arkada da yok sadece alttan hava alarak bu laptop nasıl soğutma yapacak bilemiyorum.

Benim laptoptan örnek vereyim sağ sol 2 tane arkada 2 tane alt tarafın 3'te biri ızgara Witcher 3'te 70 derece oynuyorum. Bu yüzden bence hava kanalı önemli herkesi uyarmaya çalışıyorum.

Hocam sizde durumlar nasıl ne oynuyorsunuz dereceler nasıl?

Benim laptop, dengeli modda Valorant oynarken 89 dereceleri görüyor. Fanları 5000 RPM'ye sabitleyerek 84-83 derecelere kadar düşürebiliyorum. i5 9300H gerçekten ısınıyor. Aynı işlemciye sahip Casper laptopa sahip arkadaşımın işlemcisi 99 dereceleri gördüğü için o kadar da kafaya takmıyorum ama yine de ısınıyor. Acaba sizde Valorant'ya da CS:GO'da durum nasıl?

Benim laptop, dengeli modda Valorant oynarken 89 dereceleri görüyor. Fanları 5000 RPM'ye sabitleyerek 84-83 derecelere kadar düşürebiliyorum. i5 9300H gerçekten ısınıyor. Aynı işlemciye sahip Casper laptopa sahip arkadaşımın işlemcisi 99 dereceleri gördüğü için o kadar da kafaya takmıyorum ama yine de ısınıyor. Acaba sizde Valorant'ya da CS:GO'da durum nasıl?

Hocam ben Valorant'ı güç tasarrufunda oynuyorum böyleyken ısınma çok az oto modda en fazla 65. maksimum yaparsam 60'a kadar geriler. Dengelide iste maksta 70'i geçmiyor. Witcher 3 oynuyorum Ultra'da güç tasarrufu maksimum fan 70 civarlarında.

Valorant'ta bazen nitrosens yanlış ölçüyor arada 90'a çıkıp geri düşüyor.
Hocam ben Valorant'ı güç tasarrufunda oynuyorum böyleyken ısınma çok az oto modda en fazla 65. maksimum yaparsam 60'a kadar geriler. Dengelide iste maksta 70'i geçmiyor. Witcher 3 oynuyorum Ultra'da güç tasarrufu maksimum fan 70 civarlarında.

Valorant'ta bazen nitrosens yanlış ölçüyor arada 90'a çıkıp geri düşüyor.

RAM'ler Single olduğu için Valorant'ta ayarlar yüksek grafikte MSAA 1X'te 70-100 arası alıyorum.

Geri
Yukarı