Alınmayan oyun Steam hesabında gözüküyor

hiro

Centipat
Daha fazla  
Ark Survival Evolved kütüphanemde var ama ben oyunu almadım. Oyunu indirdim oynadım ve 9 saatim var. Oyuna para vermedim ama istediğim kadar oynuyorum. Bir problem olmuyor sebebi nedir?

Ark Survival Evolved kütüphanemde var ama ben oyunu almadım. Oyunu indirdim oynadım ve 9 saatim var. Oyuna para vermedim ama istediğim kadar oynuyorum. Bir problem olmuyor sebebi nedir?
Ark 1 ay önce kısa süreliğine ücretsizdi o ara kütüphaneye eklemişsindir. Steam hesap ayrıntılarından hangi yazılımı ne ile hangi tarihte aldığın yazar oradan da kontrol edebilirsin.

Bir ara ücretsiz olmuştu oradan almışsınızdır. Ve ya oyunu sepete ekleyip ücretsiz olduğu zamanlar sepette toplu almışsanız da gelebilir.

Hocam problem olmuyor sebebi nedir?

Yani siz problem mi olsun istiyorsunuz? 😅

Ücretsiz verildi, kütüphanenize eklemişsiniz. Keyifle oynayın, kafanıza da şapka dışında bir şey takmayın. Sorun olmasın. :)

Ark 1 ay önce kısa süreliğine ücretsizdi o ara kütüphaneye eklemişsindir. Steam hesap ayrıntılarından hangi yazılımı ne ile hangi tarihte aldığın yazar oradan da kontrol edebilirsin.
hiç bi şekilde almadım dying litgh 1 için girmiştim almak için baktım kütüphanemde duruyor indirdim oynadım 9 saat

Geri
Yukarı