Alistar mı yoksa Nasus mu ?

Her şampiyon güçlüdür ve her şampiyonun oynayış stili farklıdır. Önce sen ne oynamak istediğine karar vermen gerekiyor. Nasus üst koridor ve ormancı rolünde oynayan bir şampiyon. Alistar ise destek oyuncularının ve profesyonel oyuncuların ormancı olarak da kullanabildikleri bir şampiyon. Sen hangi koridorda oynamak istiyorsan bence orada kendini iyice geliştir sonrasında diğer koridor safhalarında kendini geliştirirsin.

Ucuz iş? Nasus ile sağlam stack yapıp maç sonu ölümsüz oldun mu hiç? Emin ol göründüğü kadar kolay bir şampiyon değil.

Ne dediğini anlamadım. Eminim sen de benim dediğimi anlamamışsın. Ucuzlar çünkü biri 1350 IP diğeri 450. İş yapan hero'lar çünkü birisi oyun sonu en etkili hero'lardan, diğeri de en iyi tanklardan. Kolay filan da demedim ayrıca. 2 cümle şey yazdım bunları nasıl çıkardın anlayamadım.

Nasus, stack yaparak rahat oyun taşır. Minyonlara, şampiyonlara, kulelere son vuruşu Q ile yaparsan; Q'nun hasarı kalıcı olarak 3 artacaktır. Bu sayede saldırı gücü eşyası almadan hem tank olup hemde Q ile muazzam hasar vermek mümkün.

İki heroda IP olarak ucuz.
İkisini de almanı öneririm fakat bu soruyu neye göre sorduğunu yazsaydın iyi olurdu, hangi koridorda oynamak istiyorsun ona göre değişir. Öncelikli olarak Nasus' u almanı öneririm düzgün stack yaparsan kill veya assist alamasan bile çok etkili bir performans sergileyebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin oynadıgın herolara bağlı eğer Support oynamayı seviyorsan tabii ki de Alistar fakat Jungle veya Solo Top oynayacaksan Nasus ve Alistar'la oyun tasıman da soz konusu değildir fakat Nasus'la Q stacklersen oyunda tasıyabılırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı