Alışveriş kredisi nasıl oluyor?

0mer1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. MediaMarkt'tan iPhone 13 veya 14 Pro almayı düşünüyorum. Alışveriş kredisi diye bir şey varmış bilen bu konuda bana bilgi verebilir mi? Faiz var mı varsa oran ne VA de Max kaç ay oluyor vb? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlaşmalı bankalar faizsiz kredi veriyordu o şekilde taksitle alınabiliyordu. Kasada size başvuru SMS'i yollatıyorlar onay gelince alabiliyorsunuz.

Kredi veren anlaşmalı Banka'da eğer hesabınız yoksa yeni bir hesap, banka kartı çıkarttırıyorlar bilginiz olsun.

Anlaşmalı bankalar faizsiz kredi veriyordu o şekilde taksitle alınabiliyordu. Kasada size başvuru SMS'i yollatıyorlar onay gelince alabiliyorsunuz.

Kredi veren anlaşmalı Banka'da eğer hesabınız yoksa yeni bir hesap, banka kartı çıkarttırıyorlar bilginiz olsun.
max vade kaç bilgin var mı bir de sadece sms ile mi oluyor herhangi bir imza gerekli mi benim adıma çekilecek ama başka bir kişi gidecek

Max vade kaç bilgin var mı bir de sadece SMS ile mi oluyor herhangi bir imza gerekli mi benim adıma çekilecek ama başka bir kişi gidecek

Orada banka anlaşmasının vereceği kredi durumuna göre vade yapılabiliyor. Buradan ne desem yanlış söylemiş olurum. SMS onayından sonra imzalamanız gereken ürün kredisi, kart ve hesap işlem evraklarınız olacak. Kredi senin adına çekilecekse senin orada olman gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı