Alışveriş yapılabilecek en güvenli site hangisidir?

Tebilon'u ilk defa duyuyorum o hariç diğerleri güvenlidir zaten bilindik markalar özellikle İtopya.

Hepsi güvenilir siteler.
Seçtiklerinizin dışında cevap verecek olursam Amazon derim.

Kesinlikle katılıyorum. Aldığınız ürün süresini bilmemekle birlikte indirime girerse aradaki farkı iade ediyor en azından bana yaptılar, birkaç kişiden daha duymuştum bunu başka hiçbir firma yapmaz.

Kesinlikle katılıyorum. Aldığınız ürün süresini bilmemekle birlikte indirime girerse aradaki farkı iade ediyor en azından bana yaptılar birkaç kişiden daha duymuştum bunu başka hiçbir firma yapmaz.
Zaten Türkiye’nin e-ticaret sitelerinin çok ilerisinde bir firma Amazon.
Prime imkanlarından bahsetmiyorum bile.

Kesinlikle katılıyorum. Aldığınız ürün süresini bilmemekle birlikte indirime girerse aradaki farkı iade ediyor en azından bana yaptılar, birkaç kişiden daha duymuştum bunu başka hiçbir firma yapmaz.
gözüm alttaki sistem özelliklerine çarptı. bilgisayarından memnun musun, ben cyberpunk 2077, pubg(steam), fortnite, apex legends, cod warzone gibi ağır oyunlar oynuyorum ve bana 5-6 sene yetecek bi bilgisayar arıyorum, sence o özellikler benim için uygun mudur (bu oyunları en yüksek grafiklerde kastırmayacak bi bilgisayar)

Geri
Yukarı