All In One PC Önerisi

princehybrid

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Abim All-in-One desktop almak istiyor. Kullanım amacı genelde çocukların online derslerinin vs. takibi olmakla birlikte her türlü standart kullanıcı ihtiyacını görecek. Bu noktadan bakınca pek bir özellik falan aramaya gerek yok tabii ki ama ben biraz daha akıllıca bir alışveriş yapmalarını istiyorum. Yani bir ufak zorlayında donmalara, kasmalara başlayacak, artık güncel olmayan bir sistem almalarını istemiyorum. O da benden tavsiye istedi. Bütçe olarak anladığım kadarıyla 6 bin ₺ seviyelerini zorlayabiliyorlar. Neden All-In-One diye sormayın, ben sordum çünkü. "Biz kasayla falan uğraşmak istemiyoruz" diyorlar. Ve zaten şu an kullandıkları bir dizüstü bilgisayarları var. Farklı şehirlerde olduğumuz için beraber gezemiyoruz. Onlar Vatan, Teknosa vs. geziyorlar. Ama bildiğiniz üzere bu mağazalarda satış personelleri genelde böyle bilmeyenlere kötü sistemleri itelerler.
Sözü çok uzattım, bilenlerden biraz acil olarak tavsiye istiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Technopat'a yakışacak öneriler olsun lütfen.
Teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı