All In One PC Önerisi

guldden

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben de all in One PC tavsiyesi almak istiyorum. Tamamen akademik olarak kullanılacak genellikle Office programları, en fazla istatistik ve tez atıf programları gibi programlar, Online dersler ve dizi film için kullanacağım. Genellikle masa başı olarak çalışıyorum. Tabii akademik yazılar, Online ders videoları, ses dosyaları ve fotolar gibi şeyleri de saklamak istediğim için depo alanı yeterli bir şey almak istiyorum. Bütçem Max 6.500 TL. Sık sık değişiklik yapamayacağım o yüzden uzun yıllar idare etmeli. Bu konuda öneriler neler olabilir?

Ben şöyle bir bilgisayar buldum ama fiyat performans açısından nasıl sizce?

2 hafta önce ofise patron için AIO PC aldık. Birçok markaya baktım, araştırdım. En sonunda Casper Nirvana One A500 serisi aldık.
Markanın diğer modellerine göre aşağı, yukarı, sağa, sola dönme özelliğinin olması ve fiyatının da muadillerine göre uygun olması dikkatimizi çekti. Diğer markalarda 10. nesil işlemci ve monitörü hareket ettirme olanağı yoktu. Olan vardı ama 10000₺ üstünde fiyatları vardı.

Biz i5 10400 işlemci ve 480GB SSD'li modelini almıştık. Memnunuz, tavsiye ederim.
Normalde Casper'a karşı bir ön yargım vardı ama bu model beni şaşırttı.

Attığınız modele göre özellikleri daha üstün.

Yeni konular

Geri
Yukarı