All in One sistemde işlemci ve ekran kartı ısınmıyor

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende bir all in One ASUS PC var. Özellikleri:
8 GB 1600MHz DDR3 RAM.
Ekran kartı: GT740.
İşlemci i5 4200u 2.6 GHz 4 çekirdek.
CS:GO LoL oynuyorum zaten. CS:GO'da en düşük ayarlar ve 640x480 de oynuyorum LoL'de ise 1368X768.
CS:GO'da 120 FPS falan alabiliyorum fakat sıkmaya başladığım anda veya en ufak bir değişiklikte bile (flash patlaması, satın alma menüsü açma vs) direkt 30-40'lara düşüyor ve aşırı ağırlaşıyor. Hard diske ne zaman baksam %100 kullanımda ve işlemcinin olduğu yere elimi koyuyorum hiç ısınmıyor (program falan bilmediğimden derecesini ölçemedim.) Herhangi bir tavsiyeniz vs. var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bende bir all in One ASUS PC var. Özellikleri:
8 GB 1600MHz DDR3 RAM.
Ekran kartı: GT740.
İşlemci i5 4200u 2.6 GHz 4 çekirdek.
CS:GO LoL oynuyorum zaten. CS:GO'da en düşük ayarlar ve 640x480 de oynuyorum LoL'de ise 1368X768.
CS:GO'da 120 FPS falan alabiliyorum fakat sıkmaya başladığım anda veya en ufak bir değişiklikte bile (flash patlaması, satın alma menüsü açma vs) direkt 30-40'lara düşüyor ve aşırı ağırlaşıyor. Hard diske ne zaman baksam %100 kullanımda ve işlemcinin olduğu yere elimi koyuyorum hiç ısınmıyor (program falan bilmediğimden derecesini ölçemedim.) Herhangi bir tavsiyeniz vs. var mıdır?

All in One PC'ler benim bildiğim kadarıyla ofis bilgisayarlarıdır. O yüzden hard diske ağırlık veriyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı