"Alleher" güvenilir mi?

Herkese Merhaba.Ben siteye güvenmediğim için kapıda ödeme seçeneğiyle Airpods2 siparişi verdim. Tam 3 gün sipariş hazırlanıyor olarak göründü. Neden kargoya verilmediğini sormak istediğim zaman ,gece geç saatte anında cevap veren dolandırıcı müşteri temsilcileri gün içinde bile mesai saatleri dışındayız şeklinde otomatik cevaba döndü. Kargo bilgileri benimle paylaşılmadı ve 2 gün daha geçtikten sonra sipariş takibinde kargom teslim edilmiş gösterildi. Kredi kartıyla ödeme yapan herkes direk vakit kaybetmeden bankalarıyla iletişime geçip harcama itirazında bulunsunlar. Bundan birkaç ay önce skyscanner üzerinden tickets.com adlı siteden uçak bileti satın almıştım. Uçağa binemedim çünkü tickets.com bilet bilgilerini bana mail attıktan sonra biletimi iptal etmişti. Banka müşteri hizmetlerini arayıp harcama itirazında bulundum, biniş kartımı bankaya sunarak uçağa bindiğimi kanıtlayamadıkları için 1 hafta bitmeden param hesabıma geri geçti. Olmayan müşteri hizmetleri de biranda maillerle geri dönüş yapıp özürler dilemeye başladı. Tickets.com dünyanın en ucuz uçak biletlerini satıyor ama olmayan biletleri. Alleher de tamamen aynı mantık dolandırıcı bir site.

Dosya Ekleri

• E5EF2FEB-A4D8-4565-9F36-F3BB57F8A9CF.png
    E5EF2FEB-A4D8-4565-9F36-F3BB57F8A9CF.png
    62,9 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
Bende sipariş vermiştim kapıda ödemeyle bugün biraz önce MNG Kargo mesajında kargonuz dağıtıma çıkmıştır notu vardır galiba almadan direk geri göndereceğim.

Kredi kartıyla satın alanlar, sahte ürünü kargodan teslim almayıp, paytr/shopier den 10 günde de olsa paralarını iade alma yolunu seçtiler. Ve de bu yol ile iade alabildiler.

Kapıda ödeme yolunu seçenler daha avantajlıydı. Gelen kargoyu hiç teslim dahi almadan, teslim edilemeyen kargonun geri dönüşünü sağlayarak sahte ürün satan Alleher.com a kargonun geri ulaşmasını sağladılar. Suya, sabuna dokunmadan kurtuldular.

Yapılan sahtecilikten bihaber olanlar ise malesef ürünü teslim alıp, durumu anlasalar bile muhatap bulamamaktadırlar.

Sezer Özenç!!!!!
İnsanları kazıkladın sanıyorsun. Ama inan kazığın büyüğü yolda! 10 katına sattığın sahte ürünlerini geri alacaksın. Ya da hertürlü mahkemeye hazır olacaksın. Milletin helal parasına, çoluk çocuğunun rıskına göz dikenin de, göz yaşına bakmazlar. Ne bu dünyada, ne de öteki dünyada!!!!!
Bilgilerini bulurlar, bütün medyaya yayarlar, hatta tuvaletlere de yazarlar.İnsanların parasını iade et, rezil olma, reklam olma, sahtekar zaten oldun, bari dolandırıcı olma!!!!!!!!

Kredi kartıyla satın alanlar, sahte ürünü kargodan teslim almayıp, paytr/shopier den 10 günde de olsa paralarını iade alma yolunu seçtiler. Ve de bu yol ile iade alabildiler.

Kapıda ödeme yolunu seçenler daha avantajlıydı. Gelen kargoyu hiç teslim dahi almadan, teslim edilemeyen kargonun geri dönüşünü sağlayarak sahte ürün satan Alleher.com a kargonun geri ulaşmasını sağladılar. Suya, sabuna dokunmadan kurtuldular.

Yapılan sahtecilikten bihaber olanlar ise malesef ürünü teslim alıp, durumu anlasalar bile muhatap bulamamaktadırlar.

Sezer Özenç!!!!!
İnsanları kazıkladın sanıyorsun. Ama inan kazığın büyüğü yolda! 10 katına sattığın sahte ürünlerini geri alacaksın. Ya da hertürlü mahkemeye hazır olacaksın. Milletin helal parasına, çoluk çocuğunun rıskına göz dikenin de, göz yaşına bakmazlar. Ne bu dünyada, ne de öteki dünyada!!!!!
Bilgilerini bulurlar, bütün medyaya yayarlar, hatta tuvaletlere de yazarlar.İnsanların parasını iade et, rezil olma, reklam olma, sahtekar zaten oldun, bari dolandırıcı olma!!!!!!!!
Diyeceksin ki bu o kişimi diye. Kargo iadesinde aynı adres ve telefon numarası mevcut. katkım olsun.

Ben bu başlığa ilk yazanlardanım.Ay başında yazmıştım.Şu an yazılanları gördüm ve şok oldum.Airpods pro almak için araştırma yapıyordum.Cimride görmüştüm bu siteyi.Şüphelendiğim için sormuştum satın almadan önce ve içime sinmediği için 600 tl fazla vererek Airpods'u Trendyoldan almıştım.İyi ki de öyle yapmışım.Çok geçmiş olsun arkadaşlar.Bu işin peşini bırakmayın.Hakkınızı arayın.

Ben bu başlığa ilk yazanlardanım.Ay başında yazmıştım.Şu an yazılanları gördüm ve şok oldum.Airpods pro almak için araştırma yapıyordum.Cimride görmüştüm bu siteyi.Şüphelendiğim için sormuştum satın almadan önce ve içime sinmediği için 600 tl fazla vererek Airpods'u Trendyoldan almıştım.İyi ki de öyle yapmışım.Çok geçmiş olsun arkadaşlar.Bu işin peşini bırakmayın.Hakkınızı arayın.
shopper ödeme yaptı bu arada bilginiz olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı