Alman ordusu olarak oynadığımız Call of Duty oyunları nelerdir?

Niye alman olarak oynamak istiyorsunuz?

Kendime en yakın hissettiğim ırk çünkü. Hatta Alman olarak hissediyorum, soyum az da olsa Almanlara dayanıyor tabii.

Aga alman olmayı boş ver de sen git Call of Duty Black Ops 1 oyna. Soguk savaşı oynuyorsun, mükemmel oyun.

Hocam oyunun hikayesi nedir kısaca özetleyebilme imkanınız var mı?

Son düzenleme:
Kendime en yakın hissettiğim ırk çünkü. Hatta Alman olarak hissediyorum, soyum az da olsa Almanlara dayanıyor tabii.

Konusu soguk savas donemi. Kuba'da Vietnam'da fln geciyor. Kisaca soguk savaşta olan olaylardan bahsediyor. Domuzlar korfezi çikarmasi, vietnam kuşatmasi gibi olaylar var. Cok iyi oyun 2 kez bitirdim. Ama sen hep Amerikalı oluyosun, senin için kotu tabii

Hocam oyunun hikayesi nedir kısaca özetleyebilme i

E
mkanınız v
Eğer soguk savaş tarihini biliyosan daha zevkli gecer

Konusu soguk savas donemi. Küba'da Vietnam'da falan geciyor. Kisaca soguk savaşta olan olaylardan bahsediyor. Domuzlar korfezi çikarmasi, Vietnam kuşatmasi gibi olaylar var. Cok iyi oyun 2 kez bitirdim. Ama sen hep Amerikalı oluyosun, senin için kotu tabii.

Eğer soguk savaş tarihini biliyorsan daha zevkli gecer.

Anladım hocam zahmet edip yazdığınız için teşekkür ederim.

Red orchestra 2 var.

Alıyorum hocam oyunu Steam üzerinden incelemelere baktığımda çoğu kişi oyunun çok gerçekçi olmasına parmak basmış bu da benim milliyetçi duygularımı kabartarak elde etmem gereken hazzı almamı sağlayacaktır, öneriniz için teşekkürler. Bildiğiniz bunun gibi Nazi ordusunda savaştığımız oyunlar varsa bu oyunlara örnek verirseniz sevinirim.

Alıyorum hocam oyunu Steam üzerinden incelemelere baktığımda çoğu kişi oyunun çok gerçekçi olmasına parmak basmış bu da benim milliyetçi duygularımı kabartarak elde etmem gereken hazzı almamı sağlayacaktır, öneriniz için teşekkürler. Bildiğiniz bunun gibi nazi ordusunda savaştığımız oyunlar varsa bu oyunlara örnek verirseniz sevinirim.

Bro bir tane daha önerebilirim ama alman olarak oynamıyoruz.
Oyun adı wolfestian the New order 2.dünya savaşını naziler kazanıyor bizde bir Amerikan olarak oynuyoruz bir de naziler bütün dünyaya hükmediyor hatta ayda üssleride var.

Bro bir tane daha önerebilirim ama alman olarak oynamıyoruz.
Oyun adı wolfestian the New order 2.dünya savaşını naziler kazanıyor bizde bir Amerikan olarak oynuyoruz bir de naziler bütün dünyaya hükmediyor hatta ayda üssleride var.

Hocam maalesef nazi öldüremem. Yine de öneriniz için teşekkürler.

@Unti hocam Arnavutluk ile ilgili herhangi bir oyun tavsiyeniz var mı? Biraz ana ırkımla da oynayayım ayıp olmasın.

hocam ta
@Rexandor red orchestra 2 var.
hocam tavsiyeniz için tekrardan teşekkür etmeye geldim oyun gerçekten muhteşem, hayran kaldım... bir de koşarken alles fürs vaterland! diye bağırınca gerçekten zevk alıyorum.

Son düzenleme:
Hocam maalesef nazi öldüremem. Yine de öneriniz için teşekkürler.

@Unti hocam Arnavutluk ile ilgili herhangi bir oyun tavsiyeniz var mı? Biraz ana ırkımla da oynayayım ayıp olmasın.

Hocam ta.

Hocam tavsiyeniz için tekrardan teşekkür etmeye geldim oyun gerçekten muhteşem, hayran kaldım... Bir de koşarken alles fürs vaterland! Diye bağırınca gerçekten zevk alıyorum.

Bir şey değil hocam.

Geri
Yukarı