Almanca öğrenmeye nasıl başlanabilir?

Poyraxel

Centipat
Yer
Kreuzberg,Berlin
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Telefon: Nokia 5228 // PC: gtx 680, i3 10105f,8gb ddr4 2300mhz ram, 600watt markası bilinmeyen PSU :D, 500gb m.2 ssd // asus prime H510M-E // Laptop: Acer extensa 5620
Herkese iyi sosyaller, maddi durumum pek yeterli olmadığı için kurslara gidemiyorum. Almanca'ya başlamak için ne yapabilirim? Önerebileceğiniz herhangi bir sanal kitap veya YouTube kanalı var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben Duolingo'dan A2 seviyesine kadar gelmiştim ama kelimelerin uzunluğu ve akılda kalıcılığı zor olduğundan bırakmıştım. Sabırla gidersen öğrenirsin ama yazarken falan zor oluyor o kelimeleri hatırlamak resmen kelimeler rastgele tuşlara basılmış gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bana anlatmak için özel olarak tasarlanmış :D.

1713632970091.png

Yakında halk eğitim merkezi varsa Almanca kursu açıyorlar mı sorun. Ben gidip temeli atmıştım, iyi oldu. Üstüne de Duolingo çalışıyorum unutmamak için.

Hocam siz söyleyince araştırdım fakat sanırım kullanılmıyor. Kimseden adını dahi duymadım. 36.000 nüfuslu bir yerde yaşıyorum bu sebeple pek bir imkan yok.

Dosya Ekleri

• FireShot Capture 001 - 2 Hakimiyeti Milliye Sk. - Google Haritalar - www.google.com.png
    FireShot Capture 001 - 2 Hakimiyeti Milliye Sk. - Google Haritalar - www.google.com.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 9
Hocam siz söyleyince araştırdım fakat sanırım kullanılmıyor. Kimseden adını dahi duymadım. 36.000 nüfuslu bir yerde yaşıyorum bu sebeple pek bir imkan yok.

Halk eğitim merkezlerinden alınan belgeler MEB onaylı. e-Devlet'te de göründüğü için geçerli. Hangi halk eğitim merkezinden aldığınızın önemi yok, hepsi MEB'e bağlı. Hangi liseden mezun olduğunuzun önemi olmadan lise mezunu sayılmak gibi düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı