Almanya cüzdan kodunu Türkiye hesabında kullanmak mümkün mü?

Onatin

Femtopat
Daha fazla  
Selam Aleyküm arkadaşlar
Almanya'dan bir arkadaş bana €10 Cüzdan kodu atacak. Onu kendi Türkiye hesabımda etkinleştirmem mümkün mü?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam cüzdanı kodlarının ülke kısıtlaması var mı?

Evet. Her Steam kullanıcısının hesabı, Steam istemcisinde sağ üstte görebileceğiniz bir para birimiyle ilişkilendirilmiştir. Steam hesabınızın para biriminden farklı bir para birimine sahip Steam cüzdanı kodunu etkinleştirirken bir hatayla karşılaştırabilirsiniz.

Dijital hediye karti göndersin onun yerine.

Eskiden değildi diye hatırlıyorum. Ama artık bulunduğun ülkenin para birimi dışındaki bir para birimini içeren kodları kullanamıyorsun.

Steam cüzdanı kodlarının ülke kısıtlaması var mı?

Evet. Her Steam kullanıcısının hesabı, Steam istemcisinde sağ üstte görebileceğiniz bir para birimiyle ilişkilendirilmiştir. Steam hesabınızın para biriminden farklı bir para birimine sahip Steam cüzdanı kodunu etkinleştirirken bir hatayla karşılaştırabilirsiniz.

Dijital hediye karti göndersin onun yerine.

Dijital hediye kartı derken yani nedir o?
Arkadaş diyor ki ben mağazadan aliyorum cüzdan kodunu yani böyle bir şey anladım ki mümkün değil mi farklı ülkenin cüzdan kodunu kullanmak değil mi?

2 sene önce Faceit'den 10€'luk cüzdan kodu alıp hesabımda aktifleştirmiştim.

2 sene önce FACEIT'den 10€'luk cüzdan kodu alıp hesabımda aktifleştirmiştim.

Hmm belki de yeni kural falan gelmiştir o kafamı karışıtıyor işte eski senelerdeki açılan forumlara bakıyorum hiçbirsıkıntı yok ama son zamanlarda acaba olurmu onu düşünüyorum.

Buradan size 10 euro gönderecek, siz hediyeyi kabul ettikten sonra cüzdana 110 TL civarı gibi bir miktar yatacak.
O hediyeyi nasıl gönderecek bilgi verirmisiniz bi zahmet

Buradan size 10 euro gönderecek, siz hediyeyi kabul ettikten sonra cüzdana 110 TL civarı gibi bir miktar yatacak.

Tamam buldum teşekkür ederim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı