Almanya eBay'den ekran kartı alma

Bozor

Picopat
Merhabalar, Almanya EBay'dan ekran kartı almak istiyorum. eBay'den hiç alışveriş yapmadım. Bu konu hakkında neye dikkat etmem gerekir? Bazı kartlara teklif verilmesi gerekiyor. Sıfır alacağım. Kargo kuzenime gidecek. Kutu açık vb. bir şekilde gelirse ne yapılmalı? Bildiğiniz bu tip başka bir site var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim yapmamış olsam dahi, EBay üzerinden sahte ekran kartı gönderildiğini çok duydum, Amazon daha iyi bir seçenek olur. Vergiyi de sipariş esnasında alıyor Amazon süpriz fatura da çıkartmaz.

Kendim yapmamış olsam dahi, EBay üzerinden sahte ekran kartı gönderildiğini çok duydum, Amazon daha iyi bir seçenek olur. Vergiyi de sipariş esnasında alıyor Amazon süpriz fatura da çıkartmaz.
Hocam Amazon'da kart stoğuda yok ki olanlarda uçuk satıyor. 3080 ti bakıyım dedim 3000€ yazmış adam.
Almanya'da Türkiye 'deki gibi sahibinden falan varsa elden alabilcek kutu falan kontrolü yapılabilir fatura vb. ondan kaynaklı sordum.

Hocam Amazon'da kart stoğuda yok ki olanlarda uçuk satıyor. 3080 ti bakıyım dedim 3000€ yazmış adam.
Almanya'da Türkiye 'deki gibi sahibinden falan varsa elden alabilcek kutu falan kontrolü yapılabilir fatura vb. ondan kaynaklı sordum.
Hocam 3080 ti burada ucuz buradan alın. Sinerjide 17bin'e satılmıştı Zotac modeli.

Hocam yardımın için teşekkür ediyorum. Dün arkadaşlarla konuşup Nvidia karar kıldık ve aynı fiyata Japonya'da 3070ti var. Ben İngiltere'e için en büyük hatamı 720 sterline Asus Tuf 3080 bulup almayarak yaptım.
Japonyadan alınmıyor genelde hesabı kapatıyorlar ama şansınızı deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı