Almanya ve Kosta Rika, Dünya Kupası'na veda etti

Arjantin vesaire takımlara favori diyenlerin aklından şüphe ederim. Turnuvanın favorileri belli Portekiz, Brezilya, Fransa belki İngiltere ama o takımında defans hattında sıkıntı var.

"Arjantin'e favori diyenlerin aklından şüphe ederim." ve "Turnuvanın favorileri belli; Portekiz, Brezilya, Fransa belki İngiltere ama o takımında defans hattında sıkıntı var." diyordun ne oldu Portekiz çeyrek finalde elendi Arjantin finale çıktı? :D Futboldan anlamıyorsan böyle kesin konuşmayacaksın işte. "Büyük lokma ye büyük konuşma." diye güzel bir atasözü vardır.

"Arjantin'e favori diyenlerin aklından şüphe ederim." ve "turnuvanın favorileri belli; Portekiz, Brezilya, Fransa belki İngiltere ama o takımında defans hattında sıkıntı var." diyordun ne oldu Portekiz çeyrek finalde elendi Arjantin finale çıktı? :D futboldan anlamıyorsan böyle kesin konuşmayacaksın işte. "büyük lokma ye büyük konuşma." diye güzel bir atasözü vardır.

Ne oldu Arjantin şampiyon oldu da ben mi göremedim daha finali görmeden paçalarınızı sıvamayın isterseniz.

Ne oldu Arjantin şampiyon oldu da ben mi göremedim daha finali görmeden paçalarınızı sıvamayın isterseniz.

Arjantin kupayı kazandı diyen mi oldu? Konuyu değiştirme. "Arjantin'e favori diyenin aklından şüphe ederim." demişsin adamlar finale çıktı, "Portekiz favori." demişsin çeyrek finalde Fas'a elendiler :D Futboldan anlamıyorsan kesin konuşmayacaksın.

Son düzenleme:
Arjantin kupayı kazandı diyen mi oldu? Konuyu değiştirme. "Arjantin'e favori diyenin aklından şüphe ederim." demişsin adamlar finale çıktı, "Portekiz favori." demişsin çeyrek finalde Fas'a elendiler :D futboldan anlamıyorsan kesin konuşmayacaksın.

Ben sadece Portekiz'e favori demedim lafı istediğiniz yere çekmeyin lütfen. Favoriler arasında saydığım ülkelerden Fransa halen turnuvaya devam ediyor. Şampiyon belli olduktan sonra yeniden konuşabiliriz isterseniz.

Ben sadece Portekiz'e favori demedim lafı istediğiniz yere çekmeyin lütfen. Favoriler arasında saydığım ülkelerden Fransa halen turnuvaya devam ediyor. Şampiyon belli olduktan sonra yeniden konuşabiliriz isterseniz.

Hâlâ kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun. Favori saydığın takımlardan sadece bir tanesi elenmemiş, "Favori diyenin aklından şüphe ederim." dediğin Arjantin finale çıkmış sen de gelip hâlâ konuşuyorsun :D Ancak bu kadar komik olunabilir gerçekten, komedi. Dediğim gibi futboldan anlamıyorsan büyük de konuşma.

Şampiyon belli olduktan sonra yeniden konuşabiliriz isterseniz.

Şampiyon belli olunca konuşalım diyordun ne oldu? :D "Favori diyenin aklından şüphe ederim." dediğin Arjantin kupayı kazandı. Demek ki neymiş? Kesin konuşmamak gerekiyormuş.

Son düzenleme:
Hâlâ kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun. Favori saydığın takımlardan sadece bir tanesi elenmemiş, "Favori diyenin aklından şüphe ederim." dediğin Arjantin finale çıkmış sen de gelip hâlâ konuşuyorsun :D Ancak bu kadar komik olunabilir gerçekten, komedi. Dediğim gibi futboldan anlamıyorsan büyük de konuşma.

Şampiyon belli olunca konuşalım diyordun ne oldu? :D "Favori diyenin aklından şüphe ederim." dediğin Arjantin kupayı kazandı. Demek ki neymiş? Kesin konuşmamak gerekiyormuş.
Güzel bir final maçı oldu. Bana da tebrik etmek düşer. Arjantin kalecisini de ayrı tebrik etmek gerek hem hollanda hem fransa maçında takımını ipten kurtardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı