Almanya'da 20 euro ile neler alınabilir?

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Bazı kesimler çokça "dünyada da kriz var" ve "Almanya bitik durumda" diyor peki gerçekten böyle mi? Almanya'da 20 euro ile alışveriş yapan bir Türk, alışveriş sepetini kayıta aldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı kesimler çokça "dünyada da kriz var" ve "Almanya bitik durumda" diyor peki gerçekten böyle mi? Almanya'da 20 euro ile alışveriş yapan bir Türk, alışveriş sepetini kayıta aldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Baya baya birşey alınıyor diye biliyorum geçen shorts da gezerken videoya denk gelmiştim hatırlamıyorum ama.

Discord'da bir sunucuda 1 gbps internet hattı alındığını duymuştum 1 aylık ne kadar doğru bilmiyorum. Kulaktan dolma.

Ya ekonomik olarak avrupa kesimi bizden kat kat iyi durumda. millet hala,
Oradaşu pahalı şu ucuz ev fiyatları şöyle....

Ya ülkede iyimi iyi tamam gitmek istiyor moral bozuyorlar. amerika okadarda mükemmel bir yer değil...... Lan daha iyi standartlar var işte vizen işin herşeyini kurduysan git hayatını kurtari işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı