Almanya'da Papara var mı?

Herkes yanlış bilgi vermiş. Yabancı kimlik kartı ile kayıt yapılabiliyor.

Teknik olarak çıkarabilir ama Türkiye dışına kargo olmadığı için eline geçmesi zor olur, birde TC kimliği olmaması zorluklar çıkarabilir çunkü TC'nin fotoğrafı gerekiyor...

Ama hadi diyelim bir şekilde çıkarttı ve herhangi bir kargo yoluyla eline ulaştı.
Henüz 17 yaşında olduğu için euro hesabı açamayacak ve sadece TL hesabı bulunacak. O yüzden eline geçse bile Almanya gibi euro kullanan bir ülkede en azından şu an bir işine yaramayacaktır.

Tavsiyem Papara'nın AB versiyonu veya benzeri uygulamalar bulmanızdır. Dediğim nedenlerden ötürü Papara alması hem zor olacaktır, hemde euro ile kullanamayacak.
Euro hesabı sorun çıkartıyor maalesef. Fakat AB'de 17 yaşında hem Türkiye'de ki hesaba para gönderebilecek hemde para yatırabilecek bir kart bulamadım maalesef.
Herkes yanlış bilgi vermiş. Yabancı kimlik kartı ile kayıt yapılabiliyor.
Euro hesabı açılabiliyor mu?
Hocam sanal kart işinizi görmez mi?
Maalesef hocam. Fiziksel olarak yatırması gerekiyor.

Euro hesabı sorun çıkartıyor maalesef. Fakat AB'de 17 yaşında hem Türkiye'de ki hesaba para gönderebilecek hemde para yatırabilecek bir kart bulamadım maalesef.

PeP deneyebilirsiniz. Veya normal banka hesabı. Papara'da da Euro hesabı var ama 18 yaş üstü.

Maalesef, euro hesabı açmam için 18 yaş veya üstünde olması gerekiyor. Kimlik vermek zorunda kalacağı için ise sistemi 'tuzağa düşüremez'.

Ayrıca Papara sadece Akbank ATMleri ile komisyonsuz para yatırma/çekme yapabiliyor. Yurt dışına her işlem yaptığında komisyon alacak ATM.

Maalesef, euro hesabı açmam için 18 yaş veya üstünde olması gerekiyor. Kimlik vermek zorunda kalacağı için ise sistemi 'tuzağa düşüremez'.

Ayrıca Papara sadece Akbank ATM'leri ile komisyonsuz para yatırma/çekme yapabiliyor. Yurt dışına her işlem yaptığında komisyon alacak ATM.

Euro hesabı ile harcama yapamazsın sadece euro alıp satabilirsin. Harcamalar eurodan TL'ye çevirilip yapılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı