Almanya'da Türkiye garantili ürün gönderilebilir mi?

hamzapaşazade

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Birkaç ay önce Almanya'ya yerleştim. Ve gelmeden önce gözlük fiyatları euro ile çarpınca daha pahalıya geleceği için(TL götürüyorum) Türkiye'den dereceli gözlük aldım. Ve bugün sapı kırıldı, ürünün Türkiye garantisi mevcut.
Almanya'dan ürünü garantiye gönderebilir miyim, ne gibi zorluklar çıkar, ne kadar zaman alır? Sormak istedim.

Şimdiden teşekkürler 😊

Türkiye'deki tanıdıklardan yardım alabilirsin.

Gözlük markanız ile mail üzerinden iletişim kurmanız ve yurt dışında olduğunuzu en sağlıklı desteği nasıl sağlayabileceklerini öğrenin. Sandığınız kadar karmaşık ve zor olmayabilir. En kötü ihtimalle sizleri idare edecek bir lens ucuz yollu, Türkiye de yazdırıp Almanya'dan temiz edebileceğiniz bir marka alıp gözlüğünüzü Türkiye'ye kargolayıp ailenizin ilgilenmesini isteyebilirsiniz.

Gözlük markanız ile mail üzerinden iletişim kurmanız ve yurt dışında olduğunuzu en sağlıklı desteği nasıl sağlayabileceklerini öğrenin. Sandığınız kadar karmaşık ve zor olmayabilir. En kötü ihtimalle sizleri idare edecek bir lens ucuz yollu, Türkiye de yazdırıp Almanya'dan temiz edebileceğiniz bir marka alıp gözlüğünüzü Türkiye'ye kargolayıp ailenizin ilgilenmesini isteyebilirsiniz.
Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı