Almanya'daki fiyatları gösteren site var mı?

@GoloXAre, olabilir hocam. Yurtdışı piyasası bizim gibi değil. 500 dolar olan konsola 7500 TL istiyorlar.

7500'e bulursan iyi Hepsiburada'da 10.000 TL'ye satıyorlar 500 Euro'luk konsolu bas ampüle. Ama Almanya bizi kıskanıyor diyenler nerede.
Sevgili "Almanya bizi kıskanıyor." diyen dayılar, ben bir vatan hainiyim. Beni berbat olan Almanya'ya postalayın. Bu bana iyi bir ceza olur ve ülkemin kıymetini anlarım.
(!)

Telefonie Smartphones anfugen und sonderangebote, Techinn bu siteden baktım bende.

"Türkiye ekonomisi çok iyi, Avrupa bizi kıskanıyor, Avrupa bitik" diye zırvalayan dangalaklara şu görseli gösterip açıklamanız yeterli. IQ seviyesi yeterli düzeydeyse size hak verecektir. Vermiyorsa muhattabı kesin zaten.

resim_2021-02-09_022418.png

Almanya'da şu telefon 1245 €.
Almanya asgari ücreti ne kadar? 1584 €. Yani orada bir vatandaş sadece 1 ay hiçbir şey yapmasa bu telefonu alır, 340 € cebine kalır.

Türkiye'de bu telefon 17.000 TL.
Türkiye asgari ücreti ne kadar? 2825 TL. Bizim vatandaşımız hiçbir şey yapmadan 6 ay biriktirse anca alır bu telefonu.

Diyeceklerim bu kadar.

Telefonie Smartphones anfugen und sonderangebote, Techinn bu siteden baktım bende.

"Türkiye ekonomisi çok iyi, Avrupa bizi kıskanıyor, Avrupa bitik" diye zırvalayan dangalaklara şu görseli gösterip açıklamanız yeterli. IQ seviyesi yeterli düzeydeyse size hak verecektir. Vermiyorsa muhattabı kesin zaten.

Eki Görüntüle 871660
Almanya'da şu telefon 1245 €.
Almanya asgari ücreti ne kadar? 1584 €. Yani orada bir vatandaş sadece 1 ay hiçbir şey yapmasa bu telefonu alır, 340 € cebine kalır.

Türkiye'de bu telefon 17.000 TL.
Türkiye asgari ücreti ne kadar? 2825 TL. Bizim vatandaşımız hiçbir şey yapmadan 6 ay biriktirse anca alır bu telefonu.

Diyeceklerim bu kadar.

Bir de en üst seviyesi bu para Türkiye de 1200 TL'ye sıfır telefon bile yok en dandiği 1600'den başlıyor şaka gibi fiyatlar. Ampülle kararan tek ülke Türkiye.

Geri
Yukarı