Almanya'dan 500 Euro'ya laptop önerisi

Lokman34

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Almanya'dan laptop aldıracağım arkadaşıma, bütçem yaklaşık 500 euro kadar. Acaba ikinci el ya da sıfır, uyguna oyun oynayabileceğim bir laptop bulabilir miyim? Hangi sitelere bakmam gerekiyor hiç bilgim yok.

Amazon ve MediaMarkt’a bakabilirsiniz fakat baktığım kadarıyla 500 Euro’ya oyuncu laptopu yok. 500 Euro’ya Xbox Series S + laptop, Xbox Series X ya da PlayStation 5 satın alabilirsiniz.

Amazon ve MediaMarkt'a bakabilirsiniz fakat baktığım kadarıyla 500 Euro'ya oyuncu laptopu yok. 500 Euro'ya Xbox Series S + laptop, Xbox Series X'ya da PlayStation 5 satın alabilirsiniz.

Şöyle bir laptop buldum bu alınır mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir laptop buldum bu alınır mı acaba?
Kendisi GTX 1650 ekran kartı içeren bir oyuncu laptopu olduğu için bahsetmiş olduğunuz oyunlardan daha fazlasını oynarsınız fakat bu kadar ucuz olmasından da anlaşılacağı üzere kendisinin kronik sorunları var ki en fazla bilinen sorunu çok fazla ısındığı.

Kendisi GTX 1650 ekran kartı içeren bir oyuncu laptopu olduğu için bahsetmiş olduğunuz oyunlardan daha fazlasını oynarsınız fakat bu kadar ucuz olmasından da anlaşılacağı üzere kendisinin kronik sorunları var ki en fazla bilinen sorunu çok fazla ısındığı.

Şu ikisi arasında kararsız kaldım hangisi alınabilir.

Geri
Yukarı