Almanya'dan 63€'ya Cloud 2 alınır mı?

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an Almanya'da Cloud 2 mediakarkta 63 euroya düşmüş TR de 3bin TL bandında satılıyor Cloud 2 sizce alınır mı?

Arkadaşlar şu an Almanya'da Cloud 2 mediakarkta 63 euroya düşmüş TR de 3bin TL bandında satılıyor Cloud 2 sizce alınır mı?
Hayır.
Ben kutusu açılmamış sıfır ürünü (yedek almıştım) Zor zahmet 1500'e sattım hocam.
Ayrıca Cloud 2'de bir sürü sıkıntı yaşamıştım ve yaşayanlar var. Ses kasma ve basslarda kalitesizlik oluşumu.

Hayır.
Ben kutusu açılmamış sıfır ürünü (yedek almıştım) zor zahmet 1500'e sattım hocam.
Ayrıca Cloud 2'de bir sürü sıkıntı yaşamıştım ve yaşayanlar var. Ses kasma ve basslarda kalitesizlik oluşumu.

Çoğunda sorun çıkmıyor gayet kullanışlı ürün ama arkadaşın bahsettiği gibi sorun yaşayanlarda azımsanmayacak sayıda.

Bu nedenle garantili ve gün geçtikçe birçok kulaklık çıkıyor bence daha fazla araştırıp güzel bir ürün alabilirsin.

Çoğunda sorun çıkmıyor gayet kullanışlı ürün ama arkadaşın bahsettiği gibi sorun yaşayanlarda azımsanmayacak sayıda.

Bu nedenle garantili ve gün geçtikçe birçok kulaklık çıkıyor bence daha fazla araştırıp güzel bir ürün alabilirsin.
Valla hocam o ses kasma olayını dediğim gibi çok yaşadım. Kulaklığı değişim talebi ile yeni aldım gene aynısı oluyordu, rakip sağımdan arkamdan gelse de çevresel alıyordum sesi. 7.1 zaten kullanmıyorum.
Bassları equlaizer ile arttırıyordum yoksa hiçbir şey gelmiyordu oyundan. Bass boosted müzik açıyorsun pıt pıt ediyor kulaklık. EQ ile toklaşıyor.

BlackShark V2 de aynı fiyata geliyor ama tasarımını beğenmiyorum Razer'in cuma günü TR'ye döneceğim var mı başka 60€ civarına önerebileceğiniz kulaklık?

63 euro ise bedava neredeyse. Belki bir garanti de sorun yaşarsınız. Ama garantisiz olsa bile 63 euro çok iyi fiyat.

https://www.mediamarkt.de/de/produc...-over-ear-gaming-headset-schwarz-2834389.html Cloud 2 67 euroya çıkmış şu anda Stinger'in ilk modelini kullanıyorum Stinger 2 alınır mı? 50 euroya?

63 euroya Cloud Alpha aldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı