Almanya'dan alınabilecek Türkiye'ye göre ucuz ürünler nelerdir?

RepoxK

Centipat
Daha fazla  
Almanya'ya gideceğim hazır gitmişken Türkiye'den daha ucuz hangi ürünleri bulabilirim? Mesela AirPods Max sandığımdan daha pahalı çıktı Almanya'da.

Apple Watch Ultra var mesela. IMEI kaydı yaptırmazsanız 15k TL daha ucuza geliyor. Sadece SIM kartı özelliğini kullanamıyorsunuz. Kablosuz süpürgeler var. Mesela Dyson'un Türkiye pazarında olmayan gerçekten çok güzel süpürgeleri var. Ucuz teknoloji mağazaları da var araştırırsanız konumlarını bulabilirsiniz. Biz 2 ay önce gittiğimizde 14 Pro max, apple watch, dyson süpürge, pc parçaları, laptop falan almıştık. Aklıma bunlar geldi şuanlık.

PS5, üstsegment Gaming laptoplar, ekran kartlari.

Hepsi var hocam :D

Apple Watch Ultra var mesela. IMEI kaydı yaptırmazsanız 15k TL daha ucuza geliyor. Sadece SIM kartı özelliğini kullanamıyorsunuz. Kablosuz süpürgeler var. Mesela Dyson'un Türkiye pazarında olmayan gerçekten çok güzel süpürgeler var. Ucuz teknoloji mağazaları da var araştırırsanız konumlarını bulabilirsiniz. Biz 2 ay önce gittiğimizde 14 Pro Max, Apple Watch, dyson süpürge, PC parçaları, laptop falan almıştık. Aklıma bunlar geldi şu anlık.

14Pro'ya da kulaklık almak istiyorum yeni bir model fakat çok tuzlu gördüm fiyatları iyi bir kulaklık önerir misiniz kulak üstü.

Apple Watch Ultra var mesela. IMEI kaydı yaptırmazsanız 15k TL daha ucuza geliyor. Sadece SIM kartı özelliğini kullanamıyorsunuz. Kablosuz süpürgeler var. Mesela Dyson'un Türkiye pazarında olmayan gerçekten çok güzel süpürgeleri var. Ucuz teknoloji mağazaları da var araştırırsanız konumlarını bulabilirsiniz. Biz 2 ay önce gittiğimizde 14 Pro max, apple watch, dyson süpürge, pc parçaları, laptop falan almıştık. Aklıma bunlar geldi şuanlık.
Önceliğim kulaklık Dyson süpürgem var evde Telefon için illa o 20bini ödemek zorunda mıyım?

Kendin icin degil satmak icin alabilirsin.

Peki nereden alabilirim? Bildiğiniz gibi MediaMarkt biraz kazık satıyor bazı şeyleri orada sahibinden gibi bir site var mı? Kullansam da ucuza mal bulsam.

14Pro'ya da kulaklık almak istiyorum yeni bir model fakat çok tuzlu gördüm fiyatları iyi bir kulaklık önerir misiniz kulak üstü.
14 pro IMEI kayıt ücreti 5k'iken 14K ucuza geliyordu. Şuan çok da ucuza gelmiyor. Bütçenizi söylerseniz güzel bir kulaklık önerebiliriz hocam.

Geri
Yukarı