Almanya'dan alınabilecek Türkiye'ye göre ucuz ürünler nelerdir?

Direksiyon seti, sanal gerçeklik gözlüğü, kahve makinesi, konsol ve konsol aparatları kol vs. bu ürünlerin hem vergileri fazla hem ülkeye az geldiği icin bir de oradan bindiriyorlar. Thrustmaster T300 çok uyguna geliyor bazı VR'lar da aynı şekilde.

Direksiyon seti, sanal gerçeklik gözlüğü, kahve makinesi, konsol ve konsol aparatları kol vs. bu ürünlerin hem vergileri fazla hem ülkeye az geldiği icin bir de oradan bindiriyorlar. Thrustmaster T300 çok uyguna geliyor bazı VR'lar da aynı şekilde.

Fiyatlarına hangi siteden bakabilirim? Amazon'ya da MediaMarkt mı baz alayım? Nereden daha ucuza gelir direksiyon seti? Bir de uçakta neler sokabilirim maksimum sigara olsun alkol olsun.

Hocam kulak içi istemiyorum ya düşüyor bunda öyle bir sıkıntı oluyor mu bilmiyorum ama çok düşüyor salonda özellikle.

VR olarak Türkiye'de en çok hangi model gider kullanmayacaksam da para kazanayım bare.

VR olarak Türkiye'de en çok hangi model gider kullanmayacaksam da para kazanayım bare.

Peki nereden alabilirim? Bildiğiniz gibi MediaMarkt biraz kazık satıyor bazı şeyleri orada sahibinden gibi bir site var mı? Kullansam da ucuza mal bulsam.

Saturn.de, Expert.de, Amazon.de, Notebooksbilliger.de, Idealo.de(bu Akakçe gibi), eBay kleinanzeige (ikinci el sitesi).

Son düzenleme:
Hocam kulak içi istemiyorum ya düşüyor bunda öyle bir sıkıntı oluyor mu bilmiyorum ama çok düşüyor salonda özellikle.
O zaman bluetooth kulak üstü:

Bunu kesin almalisin:
Tax free de alacaksan, güzel fiyata geliyor.

O zaman Bluetooth kulak üstü:

Bunu kesin almalisin:
Tax Free de alacaksan, güzel fiyata geliyor.

Apple AirPods Max Green | mySWOOOP bu fiyata buldum fakat çok ucuz geldi acaba güvenilir mi o önerdiğiniz siteden.

İnternet üzerinden alsam havalimanında tax Free'den faydalanabiliyorum değil mi?

Fiyatlarına hangi siteden bakabilirim? Amazon'ya da MediaMarkt mı baz alayım? Nereden daha ucuza gelir direksiyon seti? Bir de uçakta neler sokabilirim maksimum sigara olsun alkol olsun.

Vallahi nereden alacağını araştır ucuza bul onu bilmiyorum. Uçağa sigara sormaya değer mi bilmem. Alkol alacaksan miktarı az fiyatı pahali bir şey getir viski falan gibi. Onun da kriterleri vardı diye hatırlıyorum çok abartıp büyük bir şey alma miktar ve alkol oranı sınırı vardı pasaporta falan isletmen lazımdı sanırsam onu da kesin alacaksan bir araştır. VR olarak TR de Oculus 2 iyi satılıyor fiyat performans olduğu için. Çok pahalı bir şey alacaksan satılmama ihtimalini göze al. Bir de Oculus 3 çıkacak aldıktan bir iki ay sonra cikarsa hayal kırıklığına uğrama. Bekleme şansin varsa bekleyebilir veya daha iyi bir modele gidebilirsin.

Geri
Yukarı