Almanya'dan gelen abiden ne istenebilir?

bozkurttt66

Zeptopat
Merhaba. Geçmişte sıkıntılar yaşayıp Almanya'ya taşınan bir Mustafa abimiz var. Maddi zorlukları yüzünden gençliğinde biletini bile babam almış. Tipik Yozgat (Anadolu) insanı olduğundan vefalı birisiymiş. Yani babam öyle söylüyor. Ben kendisini pek tanımıyorum. Şu an durumu bizden kat kat iyi tabii haliyle. Altında BMW 7 serisinden bir araçta var. Neyse konumuza gelelim, mal varlığında gözümüz yok Allah daha fazla versin. Yılbaşından sonra Türkiye'ye geliyor. Minik evimizde onları ağırlayacağız vs. babam da hemen hemen 100 euro gibi bir bütçeyle bir şey isteyebileceğimizi söyledi. Mustafa abi tabii bir miktar vermiyor ama. Göz kararı. Gidip te PS 5 isteyemem tabii. Neyse çok uzattım :). Ondan sizce ne isteyebilirim? Amazon.de ve ebay.de sitelerine göz attım. Ya gülümseten kasım gibi fırsatlar bitmeden ona link göndereceğim, ya da bir şey isteyeceğim o kendi alıp getirecek. Belki bir forma almak isterim Bayern Münih'in veya başka birinin orijinal forması. Krampon aklıma geldi ama ihtiyacım yok, profesyonel futbol oynamayacağım kanaatindeyim. Geri kalan dijital fikirler var. FIFA 23 olabilirdi ama kuzenimle PSN kardeşliği yaparak 200 liraya aldım :). Belki stick kumanda (dalgalı stick vb oluyorya televizyonu akıllı yapıyor.) Olabilir. Yorumlarınızı ve fikirlerinizi belirtiyorum.

Davetiye istenebilir.

Veya teknolojik ürün onlara lüks değil keyif ihtiyacınız olan parçaları isteyebilirsiniz.

Bence bir çikolata isteyebilirsiniz(!) hatta adını çok bildiğim bir tane vardı. Eke koyarım. İşin şakası bir yana aklınıza hiçbir şey gelmiyorsa harçlık olarak alabilirsiniz o parayı.

Dosya Ekleri

• images (4).jpeg
    images (4).jpeg
    28,5 KB · Görüntüleme: 54

Geri
Yukarı