Almanya'dan Laptop önerisi

Bütçe
1500-2500 Euro
Bu arada Laptop piyasası hakkında çok bir bilgim yok Almanya'dan alırsam daha ucuza geleceği söylendi sizce de öyle mi?

Almanya'dan aldığınız zaman daha ucuza gelecektir. Fakat herhangi bir sıkıntıda garantisininde sıkıntılı olduğunu aklınızdan çıkarmayın. 3080'li laptoplar Türkiye'de ortalam 60-70k Civarında. 2500 euro ise 43000TL yapıyor.

HP Omen , Lenovo Legion, Asus Zephyrus serilerine bakabilrisiniz.

Türkiye'de laptoplar görece daha ucuz. Buradan almayı da tercih edebilirsiniz.
Tam anlayamadım kusura bakmayın Türkiye de Laptopların daha ucuz olduğunu mu söylüyorsunuz yoksa Almanya nın mı daha ucuz olduğunu söylüyorsunuz?

Tam anlayamadım kusura bakmayın Türkiye de Laptopların daha ucuz olduğunu mu söylüyorsunuz yoksa Almanya nın mı daha ucuz olduğunu söylüyorsunuz?
Türkiyede daha ucuz. Ayrıca tüm parçalar 2 yıl garantili. Almanyada bataryalar 1 yıl garantili, yer yer bazı parçaları 6 ay garantili.

Türkiyede daha ucuz. Ayrıca tüm parçalar 2 yıl garantili. Almanyada bataryalar 1 yıl garantili, yer yer bazı parçaları 6 ay garantili.
Almanya da RTX 3080 li laptop 40K iken Türkiye de 60k ama.

Almanya'dan aldığınız zaman daha ucuza gelecektir. Fakat herhangi bir sıkıntıda garantisininde sıkıntılı olduğunu aklınızdan çıkarmayın. 3080'li laptoplar Türkiye'de ortalam 60-70k civarında. 2500 euro ise 43000TL yapıyor.

Peki Almanya'dan alırken önerebileceğiniz bir mağaza var mı özellikle?

Almanya da RTX 3080 li laptop 40K iken Türkiye de 60k ama.
O yüzden görece dedim. Mesela 3060-3070 li laptoplar türkiyede daha ucuz. Garanti sürelerini de hesaba katınca fiyat Türkiyede daha da uygun oluyor.

Peki Almanya'dan alırken önerebileceğiniz bir mağaza var mı özellikle?
Saturn den bakıyorum ben genelde bilgisayar için.

Geri
Yukarı