Almanya'dan PS5 almak

SerbayMain

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 6 GB

16 GB RAM DDR4 3200MHZ

AMD R5 3500X

480 GB SSD 1TB HDD
Merhaba iyi günler, amcam yakın zamanda Almanya'dan gelecek orada daha ucuz diye oradan bana PS5 alacak ve benim de birkaç sorum var: 1. ben Almanya için birkaç site buldum; otto.de ve direct.playstation.com bu siteler güvenilir midir? (daha iyisi varsa atabilirseniz sevinirim.) 2. Türkiye'ye getirirken para falan alırlar mı arkadaşım kişisel kullanım için demiş açmış kutuyu falan almamışlar. 3. ben bu ürünü buldum daha iyisi var mıdır? GoW: RAGNARÖK Bundle PS5

Sorulan soruyla bu cevap arasında bir ilişki göremedim.

GOW versiyonu alabilirseniz daha iyi olur elbette. Mümkünse de 12.sürüm alın

Sorulan soruyla bu cevap arasında bir ilişki göremedim.

GoW versiyonu alabilirseniz daha iyi olur elbette. Mümkünse de 12.sürüm alın.

12. sürüm derken anlamadım, pek bilmiyorumda kusura bakmayın.

Merhaba iyi günler, amcam yakın zamanda Almanya'dan gelecek orada daha ucuz diye oradan bana PS5 alacak ve benim de birkaç sorum var: 1. ben Almanya için birkaç site buldum; otto.de ve direct.playstation.com bu siteler güvenilir midir? (daha iyisi varsa atabilirseniz sevinirim.) 2. Türkiye'ye getirirken para falan alırlar mı arkadaşım kişisel kullanım için demiş açmış kutuyu falan almamışlar. 3. ben bu ürünü buldum daha iyisi var mıdır? GoW: RAGNARÖK Bundle PS5

Bir sıkıntı çıkmaz getiren çok kişi var bu sitede resmî site zaten alabilirsiniz buradan.

Yeni konular

Geri
Yukarı