Almanya'dan PS5 getirmek

Hocam uçakla geleceği için yerden tasarruf etmek istemiş. Fazla bagaj getirirse para öder. Yoksa dediğiniz gibi mahkemelik durum yok.
Mahkeme şöyleymiş eğer getiriyorsan dönerkendr yanında getirecekmişsin bende sanmıyorum öyle olacağını 3 kişiler bavulda yer var tekrar konuştum havaalanından bi tanıdığına sormuş dediğiniz gibiymiş alacak muhtemelen

Mayıs ayı bitti neredeyse aldınız mı?
Almanyadan getiremedim ancak esnaftan japon sürüm aldım 2 yıl adamdan garantili imzalı,kaşeli falan cif1200 kodlu son seri sadece oyundayken coil whine sesi var bızzz diye oda galiba herkeste varmış reddit,youtube araştırdım. Aldım yani uyguna series s verip zaten zamlar gelecek 1-2 haftaya

Almanya'dan getiremedim ancak esnaftan Japon sürüm aldım 2 yıl adamdan garantili imzalı, kaşeli falan CIF1200 kodlu son seri sadece oyundayken coil whine sesi var bızzz diye oda galiba herkeste varmış Reddit, YouTube araştırdım. Aldım yani uyguna Series S verip zaten zamlar gelecek 1-2 haftaya.

Ben de almayı düşünüyorum PS5 bakalım.

Almanyadan getiremedim ancak esnaftan japon sürüm aldım 2 yıl adamdan garantili imzalı,kaşeli falan cif1200 kodlu son seri sadece oyundayken coil whine sesi var bızzz diye oda galiba herkeste varmış reddit,youtube araştırdım. Aldım yani uyguna series s verip zaten zamlar gelecek 1-2 haftaya
Merhaba nerden aldınız acaba?

Merhaba nerden aldınız acaba?
Kadıköyden pasajdan hocam japon veya kore ps5 satıyorlar zaten bölge sorunu yok e zaten sonyde türkiyeden çekildi artık eurasia garantinin pek bi anlamı kalmadı başka firma bakıyormuş. Dolayısıyla esnafta imzalı kaşeli belge verdimi işlem tamamdır
Ben de almayı düşünüyorum PS5 bakalım.
Hayırlısı olsun

Geri
Yukarı