Almanya'dan PS5 getirmek

Kadıköyden pasajdan hocam Japon veya Kore PS5 satıyorlar zaten bölge sorunu yok e zaten Sony'de Türkiye'den çekildi artık Eurasia garantinin pek bir anlamı kalmadı başka firma bakıyormuş. Dolayısıyla esnafta imzalı kaşeli belge verdimi işlem tamamdır.

Hayırlısı olsun.

Umarım alırım alırsam söylerim size de.

Kadıköyden pasajdan hocam Japon veya Kore PS5 satıyorlar zaten bölge sorunu yok e zaten Sony'de Türkiye'den çekildi artık Eurasia garantinin pek bir anlamı kalmadı başka firma bakıyormuş. Dolayısıyla esnafta imzalı kaşeli belge verdimi işlem tamamdır

Hayırlısı olsun

Series S'i satıp Fly teknolojiden aldım ben de bugün. Sıkıntı olmaz diye umuyorum.

Series S'i satıp Fly teknolojiden aldım ben de bugün. Sıkıntı olmaz diye umuyorum.
hayırlı olsun Garanti verdilerse olmaz hocam yalnız alınca bana oyundayken konsol sesini atma şansınız varmı ? menüdeyken ses yok ancak oyundayken cihazdan vızıltı sesi geliyor coil whine yüksek ihtimalle bobinlerden geliyor sordum birşey olmaz denildi. Reddit ve youtubede baktım çok kişide var performansı etkilemez denildi her ne kadar birşey olmasada pahalı makina insan korkuyor

hayırlı olsun Garanti verdilerse olmaz hocam yalnız alınca bana oyundayken konsol sesini atma şansınız varmı ? menüdeyken ses yok ancak oyundayken cihazdan vızıltı sesi geliyor coil whine yüksek ihtimalle bobinlerden geliyor sordum birşey olmaz denildi. Reddit ve youtubede baktım çok kişide var performansı etkilemez denildi her ne kadar birşey olmasada pahalı makina insan korkuyor
Sesi atamıyorum ancak oyun oynarken yalnızca fan sesi geliyor bende. Oyun oynarken duymuyorum bile.

Sesi atamıyorum ancak oyun oynarken yalnızca fan sesi geliyor bende. Oyun oynarken duymuyorum bile.
ses şu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
oyundayken oluyor menüye geçtiğiniz anda susuyor hocam PS5'lerin %70'inde varmış

Geri
Yukarı