Almanya'dan PS5 getirmek

agronestr2

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi geceler perşembe günü Almanya'ya gideceğim dönüşte PS5 alıp sırt çantama koysam sorun olur mu havaalanında? İnternette okuduğum kadarıyla kişisel eşya olarak sayıldığı için sorun olmuyormuş ama emin olamadım. Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sırt çantasına ya da bavula koymanıza da gerek yok. Direkt olarak kutusuyla getirebilirsiniz. Tecrübeyle sabittir. Kendim aynı şekilde Almanya dönüşü getirdim cihazı.

Hocam sırt çantasına ya da bavula koymanıza da gerek yok. Direkt olarak kutusuyla getirebilirsiniz. Tecrübeyle sabittir. Kendim aynı şekilde Almanya dönüşü getirdim cihazı.

Aynı şekilde bende getirdim. Kutusu ile getirebiliyor ve sadece kendi ürününüz olduğunu belirtmeniz yeterli.

23 yaşındayım

Peki şöyle bişi yapsam sorun olur mu mesela kendime bi tane iphone 14 pro alsam o telefonu açıp hattımı takıp kendi telefonum olarak kullansam yanında bi kutu daha 14 pro max alsam havalanında 2 kutu cihazla giriş yapmaya çalışsam sorun olur mu?

23 yaşındayım.

Peki şöyle bir şey yapsam sorun olur mu mesela kendime bir tane iPhone 14 Pro alsam o telefonu açıp hattımı takıp kendi telefonum olarak kullansam yanında bir kutu daha 14 Pro Max alsam havalanında 2 kutu cihazla giriş yapmaya çalışsam sorun olur mu?

İnanın bu konu hakkında bir tecrübem yok ama birini açıp kullanım halinde getirmeye çalışırsanız bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum hocam. Diğer telefonu valize verirsiniz olur biter diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı