Almanya'dan PS5 Getirtmek

kobe190768

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, Almanya'dan 8.ayda Türkiye'ye gelecek olan akrabama teknolojik ürün ve konsol getirtmeyi düşünüyorum. PS5 veya Xbox düşünüyorum hangi siteden almalıyız? Biliyorum şu an stok sıkıntıları vs. bulunuyor fakat daha önceden yurt dışından alan veya getirten arkadaşlarımız varsa yardımcı olabilir mi? Nasıl bir yol izlemeliyiz. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onlar da alabilirler ve yanında getirebilirler. Gelince parasını verebilirsiniz. Amazon.de sitesinden de bakabilirsiniz. PS5 güzel cihaz fakat ülkemizde oyunları pahalı. Xbox tarafında ise avantajlar daha fazla.

Bu sizin oyun seçiminizle de ilgili bir durum. Zira Exclusive Games tarafında Sony'nin kitap-film-dizi yapılacak oyunları mevcut. Ama alım yapabilmek için durumunuzu pek yerinde değilse beklemeniz gerek. Uçuk fiyatlardan sunulabiliyorlar. Ayrıca PlayStation Plus'ı da almanız gerekiyor.

Xbox tarafındaysa Game Pass'in artısı yüksek. Belirli bir miktar ödeme yaparak birçok oyunu oynayabiliyorsunuz. Exclusive Games yönünden ise duyurusu yapılan Starfield dışında pek bir içerik bulunmuyor. Yani bilgisayarda oynanabilecek oyunları donanım yükseltmeden ve kaliteyi düşürmeden uzun süre deneyimlemek gibi bir şey.

Seçiminizi yaparken ne istediğinizi bilmeniz gerek.

Son düzenleme:
Açıkçası hikayeli oyunlar değil de online oyunlar ve spor oyunları oynamayı düşünüyorum. Fifa, nba, tenis gibi oyunlar. Biliyorsunuz bir online oyuna girdikten sonra başka oyunlara pek zaman ayıramayabiliyoruz. Özellikle fifada ultimate team gibi modlar bağımlılık yapıyor. Geriye kalan zamanlarda da diğer oyunları oynayabildiğim kadar oynamak isterim tabii ki.

Açıkçası hikayeli oyunlar değil de Online oyunlar ve spor oyunları oynamayı düşünüyorum. FIFA, NBA, tenis gibi oyunlar. Biliyorsunuz bir Online oyuna girdikten sonra başka oyunlara pek zaman ayıramayabiliyoruz. Özellikle FIFA'da Ultimate Team gibi modlar bağımlılık yapıyor. Geriye kalan zamanlarda da diğer oyunları oynayabildiğim kadar oynamak isterim tabii ki.

O zaman doğru tercih Xbox olacaktır dostum.

Açıkçası hikayeli oyunlar değil de online oyunlar ve spor oyunları oynamayı düşünüyorum. Fifa, nba, tenis gibi oyunlar. Biliyorsunuz bir online oyuna girdikten sonra başka oyunlara pek zaman ayıramayabiliyoruz. Özellikle fifada ultimate team gibi modlar bağımlılık yapıyor. Geriye kalan zamanlarda da diğer oyunları oynayabildiğim kadar oynamak isterim tabii ki.
Durum böyleyse xbox alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı